(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją i Butelką Wina dla Dwojga | Wrocław (okolice)

0.0 0 Opinii

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją i Butelką Wina dla Dwojga | Wrocław (okolice)


Trzebnica
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

249,00 zł

249,00 zł

O prezencie

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją i Butelką Wina dla Dwojga, Rzepotowice (Wrocław - okolice) - Winnica 55-100

Wyobraźcie sobie miejsce, gdzie promienie słoneczne ogrzewają krzaki winorośli, tworząc przy tym niezwykły pejzaż. Pola, porośnięte roślinami, zacienione lasy, dające ochłodę nawet w najbardziej upalny dzień i… lokalne wino, pełne smaku i aromatu. Wybierzcie się na Zwiedzanie Winnicy z Degustacją i Butelką Wina dla Dwojga do Trzebnicy, małej, podwrocławskiej miejscowości. Zostaniecie zauroczeni nie tylko doskonałym smakiem aromatycznego trunku, ale także okolicą i terenem, na którym umieszczona jest winnica. Wspaniała degustacyjna przygoda nie skończy się w tej urokliwej miejscowości - zabierzecie ze sobą butelkę lokalnego wina, by skosztować go w domowym zaciszu, siedząc na ulubionej sofie. Miłej zabawy!

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją i Butelką Wina dla Dwojga w okolicach Wrocławia - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje zwiedzanie winnicy, połączone z degustacją lokalnych win oraz pamiątkę w postaci lokalnego wina, które zabierzecie ze sobą do domu. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Jak wygląda degustacja?
Do spróbowania otrzymacie po 4 rodzaje lokalnego wina oraz deskę lokalnych serów i deskę wędlin. Jedną butelkę wina zabierzecie ze sobą.

Ile potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa około 2 godzin.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z przeżycia?
Nie, prezent przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Kiedy można realizować przeżycie?
Vouchery można realizować w okresie od początku maja do końca sierpnia. W miesiącach wrześniu i październiku, ze względu na trwające winobrania, dostępność zwiedzania winnicy jest ograniczona tylko do weekendów wskazanych przez Winnicę, w których nie odbywa się winobranie. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych, Winnica zastrzega sobie prawo zmiany programu realizacji voucherów np. rezygnacji ze zwiedzania plantacji.

Jak ubrać się na zwiedzanie?
W trakcie zwiedzania winnicy, odbywa się spacer obejmujący wejście na wzgórze o wysokości około 250 m.n.p.m., prosimy o zabranie wygodnego stroju i bezpiecznego obuwia. Należy dostosować swojego ubioru do aktualnych warunków atmosferycznych (latem zalecamy nakrycie głowy, w przypadku deszczu kalosze i parasole).

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją i Butelką Wina dla Dwojga - Voucher na prezent

Szukasz romantycznego prezentu dla ukochanej lub ukochanego? Nie wiesz, jaki zaskakujący prezent dla męża na rocznicę ślubu wybrać? A może szykujesz niezapomniany prezent walentynkowy? Zwiedzanie Winnicy z Degustacją i Butelką Wina dla Dwojga w Trzebnicy koło Wrocławia to wspaniała, romantyczna przygoda we dwoje, która pozwoli zachwycać się niezwykłym winem i pięknem przyrody. Voucher na degustację, winnica, Wrocław i wypad we dwoje to oryginalny prezent dla rodziców lub dziadków. Zobacz, jak łatwo podarować emocje i wywołać uśmiech na twarzy bliskich osób!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Trzebnica

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację prezentu.

Ważne informacje

Voucher zapewnia zwiedzanie winnicy wraz winiarnią i degustację 4 różnych win, deskę serów lokalnych i deskę wędlin oraz butelkę wina na wynos. Zwiedzanie odbywa się w kameralnych grupach. Prezent tylko dla osób pełnoletnich. Vouchery można realizować w okresie od początku maja do końca sierpnia. W miesiącach wrześniu i październiku, ze względu na trwające winobrania, dostępność zwiedzania winnicy jest ograniczona tylko do weekendów wskazanych przez Winnicę, w których nie odbywa się winobranie. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych, Winnica zastrzega sobie prawo zmiany programu realizacji voucherów np. rezygnacji ze zwiedzania plantacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Winnica 55-100

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje