Zwiedzanie Winnicy z Degustacją i Butelką Wina dla Dwojga | Wrocław (okolice)

0.0 0 Opinii

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją i Butelką Wina dla Dwojga | Wrocław (okolice)


Trzebnica
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

249,00 zł

249,00 zł

O prezencie

Wyobraźcie sobie miejsce, gdzie promienie słoneczne ogrzewają krzaki winorośli, tworząc przy tym niezwykły pejzaż. Pola, porośnięte roślinami, zacienione lasy, dające ochłodę nawet w najbardziej upalny dzień i… lokalne wino, pełne smaku i aromatu. Wybierzcie się na Zwiedzanie Winnicy z Degustacją i Butelką Wina dla Dwojga do Trzebnicy, małej, podwrocławskiej miejscowości. Zostaniecie zauroczeni nie tylko doskonałym smakiem aromatycznego trunku, ale także okolicą i terenem, na którym umieszczona jest winnica. Wspaniała degustacyjna przygoda nie skończy się w tej urokliwej miejscowości - zabierzecie ze sobą butelkę lokalnego wina, by skosztować go w domowym zaciszu, siedząc na ulubionej sofie. Miłej zabawy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje zwiedzanie winnicy, połączone z degustacją lokalnych win oraz pamiątkę w postaci lokalnego wina, które zabierzecie ze sobą do domu. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Jak wygląda degustacja?
Do spróbowania otrzymacie po 4 rodzaje lokalnego wina oraz deskę lokalnych serów i deskę wędlin. Jedną butelkę wina zabierzecie ze sobą.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa około 2 godziny.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z przeżycia?
Nie, prezent przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją i Butelką Wina dla Dwojga | Trzebnica sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent na rocznicę, prezent na Dzień Kobiet

Szukasz romantycznego prezentu dla ukochanej lub ukochanego? Nie wiesz, jaki zaskakujący prezent dla męża na rocznicę ślubu wybrać? A może szykujesz niezapomniany prezent walentynkowy? Zwiedzanie Winnicy z Degustacją i Butelką Wina dla Dwojga w Trzebnicy koło Wrocławia to wspaniała, romantyczna przygoda we dwoje, która pozwoli zachwycać się niezwykłym winem i pięknem przyrody. Voucher na degustację, winnica, Wrocław i wypad we dwoje to oryginalny prezent dla rodziców lub dziadków. Zobacz, jak łatwo podarować emocje i wywołać uśmiech na twarzy bliskich osób!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Trzebnica

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wymagana rezerwacja. Organizator zapewnia zwiedzanie winnicy wraz winiarnią i degustację 4 różnych win oraz deską serów lokalnych i deską wędlin i butelką wina. Zwiedzanie odbywa się w kameralnych grupach. Prezent tylko dla osób pełnoletnich.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Winnica 55-100

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.