Tajemnicza Kolacja ®

Kolacja owiana tajemnicą

Jeśli należysz do rzeszy fanów thrillerów, powieści grozy i historii detektywistycznych, mamy dla ciebie coś absolutnie wyjątkowego. Tajemnicza kolacja do przeżycie, którego nie znajdziesz nigdzie indziej. Wyrafinowane połączenie wyśmienitej kolacji i intrygującego spektaklu interaktywnego sprawi, że poczujesz się jak Sherlock Holmes na tropie seryjnego mordercy. Wykorzystaj swoją życiową wiedzę i doświadczenia, ale nie wahaj się zdać także na intuicję. Jeśli jesteś kobietą wiesz tym lepiej, że ta rzadko się myli.

Filtruj Prezenty
Wybierz kategorię
Sortuj wyniki: 2

Oto spełnienie marzeń wszystkich fanów Agathy Christie i Artura Conan Doyle'a. Wcielcie się w Herkulesa Poirot'a lub Sherlocka Holmesa i zanurzcie się w świecie zbrodni. Waszym zadaniem będzie rozwiązanie kryminalnej zagadki wraz z innymi uczestnikami kolacji. Kto okaże się winny, a kto niesłusznie oskarżony? Czy uda wam się uwolnić z opresji ofiarę? Jest tylko jeden sposób by się o tym przekonać. Klimatyczna sala doda waszej przygodzie odrobiny dreszczyku, a milczący, noszący maski kelnerzy, wprawią was w niepokój. Ale bez obaw, z każdej sytuacji znajdzie się jakieś wyjście. Tyle że tym razem, to do was należy jego odnalezienie. Skosztujcie wyśmienitej kuchni i rozwikłajcie zagadkę, a przy tym bawcie się doskonale!
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.