Tajemnicza Kolacja ®

Kolacja owiana tajemnicą
Jeśli należysz do rzeszy fanów thrillerów, powieści grozy i historii detektywistycznych, mamy dla ciebie coś absolutnie wyjątkowego. Tajemnicza Kolacja to przeżycie, którego nie znajdziesz nigdzie indziej. Wyrafinowane połączenie wyśmienitej kolacji i intrygującego spektaklu interaktywnego sprawi, że poczujesz się jak Sherlock Holmes na tropie seryjnego mordercy. Wykorzystaj swoją życiową wiedzę i doświadczenia, ale nie wahaj się zdać także na intuicję. Udanej zabawy!
Szukaj po kategorii

Kolacja pełna zagadek

Oto spełnienie marzeń wszystkich fanów Agathy Christie i Artura Conan Doyle'a. Wcielcie się w Herkulesa Poirot'a lub Sherlocka Holmesa i zanurzcie się w świecie zbrodni. Waszym zadaniem będzie rozwiązanie kryminalnej zagadki wraz z innymi uczestnikami kolacji. Kto okaże się winny, a kto niesłusznie oskarżony? Czy uda wam się uwolnić z opresji ofiarę? Jest tylko jeden sposób, by się o tym przekonać. Klimatyczna sala doda waszej przygodzie odrobiny dreszczyku, a milczący, noszący maski kelnerzy, wprawią was w niepokój. Ale bez obaw, z każdej sytuacji znajdzie się jakieś wyjście. Tyle że tym razem, to do was należy jego odnalezienie. Skosztujcie wyśmienitej kuchni i rozwikłajcie zagadkę, a przy tym bawcie się doskonale!

Tajemniczy pomysł na kolację

Cały pomysł jest cudowną ideą, która przerodziła się w wyśmienitą kolację z całą gamą zagadek. Udowadnia, że choć kiedyś do restauracji chodziliśmy tylko w celu napełnienia żołądka, teraz kolacja wcale nie musi być zwyczajna. Tajemnicza Kolacja to zabawa inspirowana sztuką teatralną i performansem z czynnym udziałem widzów. Podczas spektaklu uczestnicy rozwiązują łamigłówki i zagadki, zróżnicowane charakterem oraz poziomem trudności, delektując się smakiem pysznych posiłków. Goście, wcielając się w rolę detektywów, odkrywają elementy mrocznej historii, utkanej z licznych sekretów i intryg. Obecnie projekt tajemniczej kolacji jest realizowany w Małej Warszawie. Każdy z przy wejściu otrzymuje wenecką maskę, lupę z numerem stolika oraz powitalnego drinka. Menu składa się z powitalnego drinka, przystawki, dania głównego oraz deseru. Do wyboru jest wariant mięsny i wegetariański. Posiłki podawane są pomiędzy zagadkami przygotowanymi dla uczestników gry. Kelnerzy występują w teatralnych maskach i zobowiązani są do milczenia na czas trwania spektaklu. Warto dodać, że za oprawę artystyczną odpowiada ArtMovment oraz Marcin Mroziński - finalista III edycji You Can Dance! Aktualnie prowadzi własną firmę oraz gra w Cirque du Soleil! Gwarancja świetnej zabawy oraz niezapomnianych przeżyć to tylko kilka z plusów kolacji. Zabawa w detektywa jeszcze nigdy nie była aż tak realistyczna. Zabierz kogoś ze sobą i wspólnie, krok po kroku, doprowadźcie sprawę do końca.

Tajemnicza Kolacja - samemu bądź we dwoje

Jeżeli jesteś miłośnikiem zagadek i dobrego jedzenia Tajemnicza Kolacja z pewnością zagwarantuje Ci wyjątkową przygodę. Jeśli należysz do rzeszy fanów thrillerów, powieści grozy i historii detektywistycznych, mamy dla ciebie coś absolutnie wyjątkowego. Przeżycie, którego nie znajdziesz nigdzie indziej. Wyrafinowane połączenie wyśmienitej kolacji i intrygującego spektaklu interaktywnego sprawi, że poczujesz się jak Sherlock Holmes na tropie seryjnego mordercy. Wykorzystaj swoją życiową wiedzę i doświadczenia, ale nie wahaj się zdać także na intuicję. Jeśli jesteś kobietą, wiesz tym lepiej, że ta rzadko się myli. To mieszanka escape roomu, teatralnego spektaklu i wybornej degustacji! Dlatego też daj się wciągnąć w specjalnie przygotowany scenariusz, by krok po kroku zbliżyć się do zwycięstwa! Rozbudź w sobie detektywistyczny instynkt! Interaktywna zabawa odbywa się przy stolikach. Cały wieczór będzie przeplatany z rozwiązywaniem zagadek, np. uwolnienie kogoś z opresji lub uniewinnienie jakiejś osoby. Dreszczyk emocji gwarantowany, a tajemnicy dodadzą kelnerzy, którzy nie mogą odzywać się do Gości oraz mają na sobie maski. Realizacja będzie odbywała się podczas specjalnie organizowanych eventów w grupach. W międzyczasie podawane są posiłki. Ten cudowny wieczór można również dzielić z kimś bliskim. Zdecyduj się na kolację samemu lub we dwoje i poznaj świat, gdzie wszystko wydaje się podejrzane i jest owiane nutką tajemnicy. Wczujcie się w mroczny klimat historii, utkany z licznych łamigłówek i zagadek. Pozostańcie czujni podczas degustacji smacznych posiłków, by nie pominąć żadnych niuansów scenariusza. Wzbijcie się na wyżyny swojej kreatywności i sprawdźcie się w roli detektywów! To czas na fenomenalną zabawę!
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.