Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Degustacja Whisky dla Dwojga | Wiele Lokalizacji

Tylko u nas
4.3 9 Opinii

Degustacja Whisky dla Dwojga | Wiele Lokalizacji


Kraków, Warszawa, Poznań, Katowice, Łódź, Wrocław, Trójmiasto, Lublin, Szczecin, Białystok, Rzeszów
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

399,00 zł

399,00 zł

O prezencie

Ten alkohol kojarzony jest głównie z krajami anglojęzycznymi. Doskonałym sposobem na przekonanie się, co tak urzeka Szkotów i Amerykanów w tym bursztynowym napoju jest Degustacja Whisky dla Dwojga. Po spróbowaniu wywodzących się z różnych części świata odmian tego alkoholu będziecie mogli wymienić się wrażeniami, a także podyskutować z innymi uczestnikami spotkania. Whisky to bardzo ciekawy temat, ponieważ napój ten to nie tylko coś, co pije się dla przyjemności. Tak samo jak wino, może on stać się inwestycją, a także hobby. Jeżeli planujecie zostać koneserami tego trunku, degustacja będzie dla Was pierwszym krokiem do zdobywania wiedzy. W czasie jej trwania poznacie gatunki tego napoju pochodzące z tak odległych części świata, jak Anglia, Kanada czy Japonia. Gotowi na nowe doświadczenie?

Degustacja obejmuje:

 • Prezentację siedmiu rodzajów whisky:
  • irlandzkiej,
  • szkockiej (dwa odmienne single malt),
  • amerykańskiej,
  • kanadyjskiej,
  • japońskiej,
  • ostatni rodzaj będzie dla degustatorów niespodzianką.

Kiedy odbywa się realizacja?
Realizacje odbywają się w terminach wyznaczonych przez Wykonawcę.

Czy mamy się ubrać elegancko?
Ubiór elegancki nie jest wymagany.

Czy mogę zabrać ze sobą znajomych?
Uczestnictwo w większej grupie należy zgłosić podczas dokonywania rezerwacji. Voucher dedykowany jest dla dwóch osób, uczestnictwo każdej kolejnej osoby jest dodatkowo płatne.

Degustacja Whisky dla Dwojga to fajny prezent na święta! To nie tylko przygoda, którą można przeżyć we dwoje, lecz także bilet wstępu do pasjonującego świata whisky. Właśnie dlatego, jest to genialny prezent po choinkę dla rodziców! To przeżycie zapewnia masę radości i wspólne wspomnienia. Tak właśnie wygląda Wyjątkowa recepta na oryginalny prezent dla pary! Chcesz znaleźć coś innego? Nie masz pomysłu na romantyczny prezent? Otwórz nasz katalog marzeń i sprawdź naszą ofertę.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków, Warszawa, Poznań, Katowice, Łódź, Wrocław, Trójmiasto, Lublin, Szczecin, Białystok, Rzeszów

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

4 godziny.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

W realizacji mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie. Realizacja odbywa się w grupach podczas specjalnie organizowanych eventów.4.3 9 Opinii

Jerzy O.

Degustacja godna polecenia, prowadzący posiada olbrzymią wiedzę. Bardzo fajnie spędzony czas mimo dość długiego czasu. Jedynie godzina trochę zbyt wczesna. Polecam nie tylko smakoszom alkoholi.

Arkadiusz N.

Prezent bardzo udany. Prowadzący bardzo ciekawie opowiadał, przekazane dużo wiadomości o whisky. Jedynym małym minusem było miejsce (sala ko ferencyjna). Liczyłem, że będzie to bar/restauracja, bardziej klimatyczne miejsce.

Dawid

Merytorycznie, ciekawie , i z smakiem . Uważam , że fajny prezent .

Witek

Prezentacja została przygotowana profesjonalnie. Dostarczyła ciekawych informacji na temat produkcji whisky na świecie. Polecam

Zobacz inne propozycje