Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot dla Dwojga | Wrocław

Zobacz film
0.0 0 Opinii

Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot dla Dwojga | Wrocław


Wrocław (okolice)
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

579,00 zł

579,00 zł

O prezencie

Flyspot Wrocław - lot w tunelu aerodynamicznym dla dwojga

Marzycie o niezwykłej przygodzie, z której możecie skorzystać we dwoje? Szukacie okazji, by wspólnie przeżyć coś pozornie niemożliwego? Zapraszamy na niesamowitą lekcję latania, która odbędzie się podczas Lotu w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot dla Dwojga we Wrocławiu! Nie będzie potrzebowali żadnego sprzętu - po prostu wejdziecie do specjalnego tunelu i… zaczniecie latać! Oczywiście podczas przeżycia będzie towarzyszył Wam profesjonalny instruktor, który zadba zarówno o Wasze bezpieczeństwo, jak i doskonałą zabawę! Oryginalne doświadczenie zostanie z Wami na długie lata - przede wszystkim w pamięci, ale także w postaci filmów, które zostaną nagrane podczas Waszej przygody! Bawcie się dobrze!

Lot w tunelu aerodynamicznym dla dwojga: informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje swobodne loty w tunelu aerodynamicznym, dla dwóch osób.

Jak wyglądają kwestie bezpieczeństwa?
Realizacja odbywa się z doświadczonym instruktorem, który czuwa nad bezpieczeństwem uczestników. Dodatkowo w tunelu zamontowane są profesjonalne siatki bezpieczeństwa, które nie pozwalają na zbyt wysoki lot, co zapewnia niemal stuprocentowe bezpieczeństwo uczestnikom wydarzenia. Sprzęt jest regularnie sprawdzany i posiada wszystkie niezbędne atesty, wymagane do prowadzenia takiej działalności. Każdy z uczestników skorzysta z przeżycia po kolei, będąc w tunelu wyłącznie z instruktorem. Kombinezony są codziennie prane, kaski i gogle dezynfekowane, a zatyczki do uszu są jednorazowe.

Jak działa Aerotunel?
Lot w tunelu aerodynamicznym jest możliwy, dzięki wentylatorom o ogromnej mocy, które wytwarzają wiatr, którego prędkość sięga 330 km/h.

Tunel Aerodynamiczny - jak on wygląda?
Tunel to zamknięta, szklana tuba o średnicy 4,5 metra. Dzięki temu, że jest przezroczysta, osoby obdarowane mogą zabrać ze sobą towarzyszy, którzy będą podziwiać ich latanie.

Ile czasu spędzimy w powietrzu?
Każdy z uczestników przeżycia spędza w powietrzu 2x1,5 minuty (łącznie każdy będzie w powietrzu przez 3 minuty). Jeżeli uważacie, że to za krótko, to… jesteście w błędzie. Utrzymanie prawidłowej pozycji w powietrzu to pewnego rodzaju wyzwanie, wymagające wytężonej pracy mięśni (lot w tunelu to niezły trening!). Oczywiście wszystkie informacje, dotyczące m.in. zachowania podczas lotu, czy poprawnej postawy ciała, przekaże Wam instruktor, chwilę przed przeżyciem, w trakcie obowiązkowego szkolenia. Gdy Wasze ciało opuści już adrenalina, to okaże się... że czujecie wszystkie mięśnie, które naprawdę się napracowały. Co ciekawe podczas skoku ze spadochronem faza swobodnego lotu trwa zazwyczaj o połowę krócej niż lot w aerodynamicznym tunelu.

Ile czasu wcześniej należy przybyć na miejsce realizacji?
Żeby spokojnie przygotować się do lotu, na miejscu realizacji należy pojawić się około 30 minut wcześniej przed planowanym lotem.

Jak wygląda realizacja przeżycia?
1. Rezerwujecie dogodny termin - datę oraz godzinę planowanego lotu.
2. Pojawiacie się na miejscu realizacji (30 minut wcześniej).
3. Ubieracie się w specjalne kombinezony.
4. Odbywacie krótkie szkolenie, podczas którego profesjonalny instruktor tłumaczy Wam zasady, ułatwiające swobodne latanie.
5. Pierwszy lot w tunelu aerodynamicznym.
6. Chwila przerwy na odpoczynek.
7. Drugi lot w tunelu aerodynamicznym.
8. Krótkie podsumowanie lotu i wskazówki od instruktora, które można wykorzystać w przyszłości.
9. Obejrzenie filmu z wydarzenia.
10. Chwalenie się znajomym - Tak, naprawdę lataliśmy!

Czy otrzymamy pamiątkę z lotu?
Oczywiście! Film z wydarzenia możecie samodzielnie zgrać na nośnik danych, chwilę po przeżyciu i/lub zostawić adres e-mail i otrzymać odpowiednio zmontowany film na swoją skrzynkę pocztową. Dodatkowo otrzymacie specjalny certyfikat, poświadczający Wasze lotnicze zdolności (aby otrzymać certyfikat, należy się zgłosić do recepcji po odbytym locie).

Czy są jakieś przeciwwskazania do skorzystania z przeżycia?
Tak, takimi przeciwwskazaniami są: problemy z kręgosłupem (niepozwalające na bezpieczne wygięcie się do tyłu), problemy ze stawami barkowymi, przebyty udar bądź zawał serca, choroby psychiczne, stan po spożyciu alkoholu lub zażyciu środków odurzających, waga powyżej 130 kg i w przypadku kobiet - ciąża.

Czy istnieją inne warianty prezentu?
Tak, prezent dostępny jest również w wersji:
Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot
oraz
Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot dla Juniorów,

Gdzie odbywa się lot?
Lot w tunelu aerodynamicznym odbywa się w centrum rozrywki - Flyspot.

Jak dojechać na miejsce realizacji przeżycia?
We Wrocławiu z przeżycia można skorzystać przy ul. Lotniczej 8, w Mirosławicach, mieszczących się koło Wrocławia. Jest to miejsce przy drodze 35, prowadzącej do Świdnicy, niedaleko Doliny Bystrzycy.

Lot w tunelu aerodynamicznym dla dwóch osób - Flyspot Wrocław - voucher na prezent

Szukasz emocjonującego podarunku, który znakomicie sprawdzi się na rocznicę ślubu dla rodziców? A może potrzebujesz super prezentu dla znajomych? Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot dla Dwojga we Wrocławiu to niesamowita przygoda i spełnienie marzeń o lataniu - znakomicie sprawdzi się w roli upominku z okazji rocznicy ślubu lub super prezentu dla… Ciebie i ukochanej lub ukochanego. Niesamowite przeżycie, pełne emocji, adrenaliny i dobrej zabawy to okazja, by spędzić czas wolny w niezwykły sposób. Wybierz przygodę dla siebie lub swoich bliskich!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław (okolice)

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

Prezent obejmuje 2 loty po 90 sekund każdy dla każdej z obdarowanych osób (w sumie 3 minuty dla każdego). Na realizację należy zarezerwować około 1,5 godziny.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Na realizacji należy pojawić się przynajmniej 30 minut przed zarezerwowaną godziną. Warunkiem uczestnictwa jest brak przeciwwskazań medycznych określonych na podstawie formularza Oświadczenia Użytkownika Tunelu Aerodynamicznego Flyspot.


Sprawdź na mapie


Realizacja

FLYSPOT Wrocław

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.