Lot Balonem o Wschodzie Słońca | Zjednoczone Królestwo

1 2 3 4 5 (0)
Zjednoczone Królestwo
1 os.

580 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Przestrzeń wokół Ciebie, przesuwające się majestatycznie widoki poniżej – to właśnie oferuje Ci Lot Balonem. Na początku będziesz mógł wybrać jedno z ponad 100 miejsc startu rozlokowanych na terenie Zjednoczonego Królestwa. Od Ciebie zależy więc, co zobaczysz z gondoli! Zanim wystartujecie, zostaniesz wprowadzony w fascynujący świat lotów balonem i odpowiednio przeszkolony przez instruktora, który będzie Ci towarzyszył w czasie tego przeżycia. Przed oderwaniem się od ziemi będziesz miał szansę asystowania przy napełnianiu balonu, a cały godzinny lot zostanie zakończony tradycyjną lampką szampana. Na pamiątkę tego doświadczenia otrzymasz certyfikat podpisany przez pilota i zatwierdzony przez Richarda Bransona, twórcę Virgin. Gotowy na powietrzną przygodę?

Prezent obejmuje:

  • Start z jednego spośród 100 dostępnych miejsc w całej Wielkiej Brytanii,
  • Szkolenie dotyczące lotów balonem na gorące powietrze,
  • Szansę na asystowanie przy napełnianiu balonu,,
  • Godzinny lot widokowy,
  • Wieńczący lot toast szampanem,
  • Ceryfikat potwierdzający uczestnictwo w locie, zatwierdzony przez samego Richarda Bransona!

Lot Balonem to nietuzinkowy prezent dla męża lub żony. To dobra zabawa i szansa na stworzenie wspaniałych wspomnień. Jeśli szukasz prezentu na Dzień Ojca albo Dzień Matki, to ten podarunek nada się idealnie. To także oryginalny upominek na urodziny lub imieniny, który sprawi każdemu dużo radości. Taki oryginalny prezent sprawdzi się także doskonale na takie okazje, jak Dzień Chłopaka lub Dzień Kobiet.


Miejsce realizacji

Zjednoczone Królestwo

Obowiązujący strój

Ciepłe, odporne na wiatr ubranie i wytrzymałe buty.

Czas trwania

3 - 4 godziny

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Sezon od marca do października (czas trwania sezonu może się zmienić). Realizacja tego prezentu jest wyjątkowo zależna od pogody. Przed realizacją prezentu skontaktuj się z dostawcą.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek realizującego prezentu to 7 lat. Minimalny wzrost: 135 cm. W koszu będzie znajdować się 10 - 16 osób. Spędzisz w powietrzu około jednej godziny.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności