Kurs Sushi | Poznań

1 2 3 4 5 (1)
Poznań
1 os.

189 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Czy umiesz poprawnie przeczytać 寿司, 鮨? Po tym kursie zrobisz to bezbłędnie. Sushi to kultowe i najmodniejsze japońskie danie. Świeże surowe ryby, krewetki, wodorosty, chrzan wasabi, sos sojowy oraz ryż. Ten kurs to nie tylko możliwość nauczenia się jak przygotowuje się sushi, ale również okazja, aby w miłej i wesołej atmosferze spędzić czas przy wspólnym japońskim posiłku i poznać nieco japońskiej kultury. Naucz się rozpoznawać rodzaje i komponować Sushi pod okiem doświadczonego kucharza, który pomoże Ci zaskoczyć znajomych na następnym wspólnym obiedzie.

Kurs obejmuje:

  • Wprowadzenie w historię i tradycję przygotowania sushi
  • Zapoznanie z narzędziami i składnikami do przygotowania sushi
  • Kurs praktyczny w przygotowaniu sushi
  • Degustację przygotowanych przez obdarowanych zestawów
 
Kurs sushi to pełen zasób wiedzy o sushi, sashimi i maki. To idealny pomysł na spędzenie wolnego czasu w Poznaniu. To również oryginalny pomysł na prezent dla każdego miłośnika sushi, zarówno kobiety, jak i mężczyzny. Podaruj ten prezent marzeń lub sprawdź inne nasze super prezenty. 

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 3 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent Kurs Sushi obejmuje wszystkie produkty i niezbędne narzędzia które są zapewnione na miejscu. Po przygotowaniu potraw można je od razu skonsumować. Prezent realizowany w grupach 4-6 osób. 


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności