Kurs Sushi dla Dwojga | Poznań

1 2 3 4 5 (1)
Poznań
2 os.

379 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak mistrzowie kuchni japońskiej przyrządzają maki albo sashimi? A może chcielibyście poznać sztukę przygotowywania sushi i zaskoczyć swoich bliskich, przyrządzając je własnoręcznie? Po tym kursie z pewnością zachwycicie wszystkich przyjaciół wyjątkowym daniem w egzotycznym stylu. Kurs sushi to nie tylko nauka przyrządzania tego najpopularniejszego posiłku z azji wschodniej, lecz także poznanie jego historii, a także degustacja Waszego pierwszego własnoręcznie przyrządzonego posiłku w iście japońskim wydaniu!

 

Kurs Sushi dla Dwojga obejmuje:

  • Zapoznanie z narzędziami i składnikami do przygotowania sushi
  • Wprowadzenie w historię i tradycję przygotowania sushi
  • Kurs praktyczny w przygotowaniu sushi
  • Degustację przygotowanych przez obdarowanych zestawów

Jeśli wciąz myślisz, jaki kupić prezent ślubny dla znajomych, to mamy dla Ciebie znakomity pomysł. Kurs Sushi dla Dwojga to niebanalny prezent dla pary, która lubi dobrze zjeść. Podaruj voucher w prezencie i rozbudź w obdarowanych nową pasję, jaką może być gotowanie i kuchnia japońska.


Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

Około 3 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent realizowany w grupach 4-6 osób. Prezent Kurs Sushi dla Dwojga obejmuje wszystkie produkty i niezbędne narzędzia które są zapewnione na miejscu. Po przygotowaniu potraw obdarowani mogą je od razu skonsumować. 


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności