JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Lot Widokowy Helikopterem nad Warszawą

Lot Widokowy Helikopterem nad Warszawą


Konstancin-Jeziorna
1-3 os.

999 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
999 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Wybierz się w podniebną podróż i zobacz Warszawę z innej perspektywy. Przekonaj się jak wygląda stolica z lotu ptaka! Lubisz ekstremalne wyzwania? Lot Widokowy Helikopterem nad Warszawą to duża dawka wrażeń. A to wszystko za sprawą helikoptera Robinson R44, którym oderwiesz się od ziemi. Czeka Cię niesamowita zabawa nad samym sercem stolicy. Lecąc wzdłuż Wisły będziesz mieć okazję do podziwiania niesamowitych widoków. Pałac Kultury, czy Stadion Narodowy widziany z góry robi jeszcze większe wrażenie. Lot helikopterem to nie tylko świetna przygoda, ale także oderwanie od rzeczywistości. Pozwoli Ci się odprężyć i zrelaksować. Nie zapomnij zabrać aparatu, żeby te magiczne chwile uwiecznić na zawsze!

Prezent obejmuje:

  • Lot helikopterem Robinson R44,
  • Możliwość zobaczenia stolicy z lotu ptaka!

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Minimalny wiek to 6 lat, natomiast decyzja o możliwości odbycia lotu spoczywa na rodzicu lub opiekunie prawnym. Dzieci do 12 roku życia mogą odbyć lot jedynie w obecności opiekuna.

Czy z lotu może skorzystać kobieta w ciąży?
Tak, kobieta w ciąży może skorzystać z lotu, chyba że lekarz zalecił takie przeciwwskazanie.

Jaka jest maksymalna ilość osób lecących helikopterem?
Z lotu może skorzystać maksymalnie trz osoby.

Czy lęk wysokości jest przeciwwskazaniem do odbycia lotu?
Jest to kwestia indywidualna, natomiast wiele osób z tą dolegliwością potwierdziło, że lęk wysokości nie stanowi przeszkody oraz nie jest odczuwalny w śmigłowcu.

Czy są jakieś ograniczenia wagowe?
Tak, maksymalna waga jednego uczestnika to 120 kg, natomiast łączna waga wszystkich pasażerów nie może przekroczyć 210 kg.

Nie wiesz jak zaskoczyć bliską osobę? Mamy dla Ciebie znakomitą propozycję! Lot Widokowy Helikopterem nad Warszawą to świetny pomysł na prezent! Ten nietuzinkowy podarek sprawi, że obdarowana osoba przeżyje niezapomniane chwilę. Zbliżają się Walentynki, urodziny czy inna ważna uroczystość? Lot helikopterem to przede wszystkim znakomity prezent na każda okazję. Oryginalny upominek to strzał w dziesiątkę!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Konstancin-Jeziorna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

20 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Min. wiek uczestnika to 6 lat. Do 12 roku życia młodzi pasażerowie muszą latać pod nadzorem opiekuna. Każdy pasażer otrzymuje specjalne słuchawki lotnicze, które chronią przed hałasem i umożliwiają swobodną komunikację między wszystkimi pasażerami i pilotem. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda/obecność opiekuna prawnego. Należy zabrać ze sobą dowód tożsamości. Maksymalna waga uczestnika to 120 kg, ale waga wszystkich 3 uczestników nie może przekroczyć 210 kg. Możliwość realizacji lotów wyłącznie w niedzielę.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (6)

Wszystkie opinie(6)
1 2 3 4 5
Krzysztof C.

wszystko było super

Sonia Ł.

Super przeżycie, polecam każdemu.

Jarosław Prus

Lot helikopterem nad Warszawą mogę gorąco polecić wszystkim zainteresowanym.

Filip Pawelczyk

Lot helikopterem bardzo mi się podobał. Pilot jak i inni pracownicy firmy wykonawczej byli bardzo mili oraz sympatyczni. Bardzo polecam

Joanna

Obsługa przemiła. Nie było problemów z zamianą prezentu. Nie ma się do czego przyczepić.

1 2

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.