Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności

Informacje: 22 66 88 272
Cały tydzień od 9.00 do 21.00

Ekstremalny Rejs Łodzią Motorową RIB dla Dwojga | Szczecin

(0)
Lokalizacja
Szczecin i okolice
Uczestnicy
2
Sezon
Ciepły
Ważność
12 Miesięcy

Sprawdź inne propozycje wykonawcy:

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

Uwielbiacie swoje towarzystwo, ale jeszcze bardziej adrenalinę? Wybierzcie się na Ekstremalny Rejs Łodzią Motorową RIB dla Dwojga! To wspaniała przygoda, która na długo zapadnie w Waszej pamięci. Poczujcie prawdziwe emocje i przekonajcie się na własnej skórze, jaką prędkość może osiągnąć łódź hybrydowa (RIB)! Ogromna stabilność, odporność na przechyły, trudne warunki atmosferyczne i duże zafalowanie to tylko niektóre z jej zalet. Podejmijcie wyzwanie i otwórzcie się na nowe doświadczenie. Sprawdźcie już dzisiaj, jakie to fantastyczne przeżycie i wyruszcie w niezapomnianą podróż tylko we dwoje! Morska wersja pojazdu z napędem 4x4 czeka. Cieszcie się tą chwilą bez końca - świetna zabawa gwarantowana!


Prezent obejmuje: 

  • Ekstremalny rejs łodzią motorową RIB,
  • Kamizelki ratunkowe dla uczestników,
  • Ubezpieczenie uczestników.

 
Jeśli szukacie pomysłu na fantastyczny prezent dla Pary, Ekstremalny Rejs Łodzią Motorową RIB dla Dwojga będzie strzałem w dziesiątkę. To doskonała propozycja dla każdego, kto lubi aktywnie spędzać czas. Podarujcie niezapomniane przeżycie bliskim na Urodziny, Rocznicę lub Święta i cieszcie się ich radością przez długi czas. Świetny sprzęt, a także doświadczeni instruktorzy to gwarancja zadowolenia i wdzięczności obdarowanych!

Miejsce realizacji

Szczecin i okolice

Obowiązujący strój

Na realizację prezentu zalecamy ubranie, w którym czujesz się swobodnie. W ciepłe dni proponujemy strój kąpielowy. Na pokład łodzi dostaję się dużo wody.

Czas trwania

ok. 15 minut

Informacje dla oglądających

Osoby towarzyszące będą mogły przyglądać się realizacji z brzegu.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika: 7 lat. Uczestnicy rejsu wyposażeni są w kamizelki ratunkowe. Realizacja możliwa od lipca do września. Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych, za zgodą wykonawcy - realizacja możliwa do końca października. Rejs odbywa się w grupach min. 6-osobowych.

Wpisz mail, zobacz Voucher

 
Dodaj opinię
Ocena przeżycia
Zasady dodawania komentarzy

Zobacz inne propozycje