Dzień Dziecka już 1.06! Podaruj wyjątkowy prezent. 
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Nurkowanie w Zalanym Kamieniołomie | Katowice (okolice)

5.0 12 Opinii

Nurkowanie w Zalanym Kamieniołomie | Katowice (okolice)


Katowice (okolice)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

298,99 zł

298,99 zł

O prezencie

Marzysz o zanurzeniu się w głębinach? O poczuciu wkroczenia do zupełnie innego, niezbadanego i tajemniczego świata? Teraz masz na to szansę! Nurkowanie w Zalanym Kamieniołomie pozwoli Ci spróbować swoich sił w eksploracji podwodnych krain. Nałóż specjalny skafander, przejdź szkolenie i zanurz się w wielkich emocjach, sprawdzając, jakie tajemnice może kryć zalany kamieniołom! Kto wie, może to początek nowej, pięknej, podwodnej pasji?

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje zajęcia teoretyczne, podczas których zaprezentowane zostaną profesjonalne sprzęty, sposoby poruszania się oraz techniki komunikacji, oraz praktyczne, obejmujące nurkowanie w kamieniołomie.

Ile trwa realizacja prezentu?
Na realizację prezentu należy zarezerwować sobie 2 godziny. Czas spędzony w wodzie to 40-60 minut. 

Czy prezent może być realizowany cały rok?
Tak, realizacja przeżycia odbywa się bez względu na porę roku.

Czy to jest bezpieczne?
Jak najbardziej. Podczas realizacji cały czas towarzyszy nam wykwalifikowany instruktor.

Czy trzeba umieć pływać?
Tak, osoba realizująca usługę musi posiadać umiejętność pływania.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Minimalny wiek to 10 lat, w przypadku osób niepełnoletnich wymagana obecność rodziców lub opiekunów.

Czy wiesz, że...
Ciężko stwierdzić, kiedy człowiek zanurzył się pod wodę po raz pierwszy. Najstarszym dokumentem traktujący o zejściu człowieka pod wodę jest asyryjska płaskorzeźba z 885 roku p.n.e. przedstawiającą mężczyznę uzbrojonego w urządzenie podobne do kuszy i oddychającego z czegoś, co dzisiaj nazwalibyśmy butlą nurkową.

Nurkowanie w Zalanym Kamieniołomie | Katowice (okolice) sprawdzi się jako oryginalny prezent z okazji urodzin. Z pewnością dostarczy Twoim bliskim wielu fantastycznych przeżyć, pokazując świat z innej perspektywy. Niech zanurzą się w emocjach!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice (okolice)

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, ręcznik, klapki. Pozostały sprzęt zapewnia organizator.

Czas trwania

Cała realizacja potrwa 2 godziny. Czas spędzony w wodzie to 40-60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Usługa realizowana jest przez cały rok, polecany okres realizacji od kwietnia do października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Minimalny wiek 10 lat (w przypadku osób niepełnoletnich wymagana obecność rodziców lub opiekunów). W razie wątpliwości odnośnie realizacji z uwagi na stan zdrowia, prosimy o kontakt z lekarzem. Realizacja możliwa od poniedziałku do piątku.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Centrum Nurkowe Maska

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 12 Opinii

Paweł D.

To trzeba samemu sprawdzić - polecam.

Patryk S.

Nic nie wymaga zmian ;) Świetna atmosfera, bardzo profesjonalne podejście do klienta, szkolenie przeprowadzone bardzo starannie. Same nurkowanie było świetne, miejsce jest idealne do nurkowania. Dzięki podejściu instruktora, człowiek nawet się nie stresuje. Idealny voucher. Polecam!

Przemysław G.

Było super, nurkowanie w Jaworznie to coś czego trzeba spróbować. MASKA jest ekstra firmą by zrobić to właśnie z nimi. Super wytłumaczone procedury, fajna atmosfera. Możliwość kontynuacji tej przygody pod wodą w późniejszym czasie. Super prezent , polecam dla osób które nie panikują i lubią wodę.

Michał

Nurkuje od lat więc samo nurkowanie nie jest dla mnie niczym nowym ale kamieniołom robi wrażenie! Sporo adrenaliny bo na większych głębokościach widoczność jest niewielka. Ciekawe „niespodzianki” na dnie. Szczerze mówiąc dla kogoś kto zaczyna przygodę z nurkowaniem będzie to na pewno niezapomniana przygoda ale zdecydowanie dla osób odważnych, opanowanych.

Szymon

Profesjonalne podejście i miła atmosfera bardzo polecam !

Wyświetlono 5 z 16

Zobacz inne propozycje