(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poznaj Surfing | Trójmiasto (okolice)

5.0 1 Opinii

Poznaj Surfing | Trójmiasto (okolice)


Chałupy
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

200,00 zł

200,00 zł

O prezencie

Oczyma wyobraźni spójrz w przyszłość. Zobacz siebie sunącego po wodzie wśród spienionych fal na otwartym morzu i ciepłych promieni słonecznych. Odczuwasz ekscytację, adrenalinę i wolność! Czas zamienić to na rzeczywistość. Pomoże Ci w tym kurs surfingu, jaki przygotowaliśmy z myślą o Tobie! Zapoznaj się z tajnikami wiedzy zawodowych surferów, złap równowagę na desce i płyń do przodu! Osiągnij szczyty swoich możliwości, pokonując gładko fale i wyśmienicie się bawiąc! Gotowy na nowe wrażenia?

Jak będzie wyglądać Twoje przeżycie?
Odbędziesz profesjonalny kurs surfingu, ucząc się pływać na desce w towarzystwie instruktora. Czeka Cię wiele radości! Przeżycie realizowane jest pod warunkiem sprzyjających warunków pogodowych.

Ile potrwa Twoje przeżycie?
Kurs Surfingu trwa 2 godziny nauki ekscytującego sportu wodnego! Idealnie na początek swojej surferskiej podróży. Kurs odbywa się w grupie 6 osobowej.

Czy z kursu mogą również korzystać osoby niepełnoletnie?
Tak, do uczestnictwa w kursie wymagane jest jedynie ukończenie 13. roku życia! Osoby niepełnoletnie muszą jednak pozostać pod opieką osoby pełnoletniej.

Poznaj Surfingu sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, prezent dla niego, prezent na Dzień Chłopaka

Szukasz ciekawego prezentu na Dzień Mężczyzny? Chcesz go zaskoczyć wyjątkowym prezentem? A może nie wiesz, co podarować tacie z okazji jego urodzin? Znamy sposób, by rozwiązać wszystkie Twoje dylematy! Podaruj swoim bliskim niezwykłe przeżycie, jakim jest Poznaj Surfing i zmobilizuj ich do spędzenia czasu w aktywny i niebanalny sposób. Z pewnością docenią Twoje starania i będą się cieszyć z potężnej dawki emocji, które dostarczysz! To również idealny prezent dla siostry, przyjaciela lub brata! Podaruj im spontaniczne chwile!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Chałupy

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

2 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwuj inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika to 13 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana obecność opiekuna. Niezbędna umiejętność pływania. Szkoła czynna od 1 czerwca do 10 września. Kurs odbywa się w grupie 6 osobowej.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Szkoła Kitesurfingu Kite Zone

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Kinga

Dostałam voucher an urodziny. Fajna zabawa, pogoda podpasowała. W ośrodku pracują wyluzowani, w porządku ludzie.

Zobacz inne propozycje