Randka na Środku Jeziora Zegrzyńskiego | Warszawa (okolice)

0.0 0 Opinie

Randka na Środku Jeziora Zegrzyńskiego | Warszawa (okolice)


Serock
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

249,00 zł

249,00 zł

O prezencie

Szukasz miejsca na wyjątkową randkę? Miejsce musi być niespotykane i w pełni romantyczne? Zapraszamy na Randkę na Środku Jeziora Zegrzyńskiego! Na początku krótkie szkolenie ze sterowania łodzią i ogólnych zasad bezpieczeństwa, następnie zostaniecie sami, z możliwością popłynięcia gdzie tylko zechcecie! Przeżyjcie romantyczne chwile na pokładzie luksusowej łodzi i spełnijcie marzenia o wyjątkowej randce! Jako prezent otrzymacie butelkę Prosecco, która wprawi Was w cudowny nastrój!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wynajęcie Event Boat, dla dwóch osób. Dodatkowo otrzymają Państwo butelkę Prosecco.

Ile czasu potrwa randka?
Na łodzi spędzicie około 60 minut.

Czy ciężko steruje się taką łodzią?
Nie, sterowanie łodzią jest bardzo łatwe, wystarczy kilkuminutowe przeszkolenie, żeby spokojnie sobie z nim poradzić. Łódź napędzana jest silnikiem elektrycznym.

Randka na Środku Jeziora Zegrzyńskiego sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla rodziców, prezent na zaręczyny

Szukasz ciekawego pomysłu na prezent dla znajomych? Chciałbyś zadowolić bliskie Ci małżeństwo? Randka na Środku Jeziora Zegrzyńskiegoto doskonała okazja, aby przeżyć romantyczne chwile w niecodziennej scenerii! Wspaniała, pełna uniesień przygoda to doskonały podarunek z okazji Dnia Kobiet lub Walentynek! Świetnie sprawdzi się również jako upominek urodzinowy lub imieninowy! Wspaniała randka to znakomity pomysł na prezent marzeń! 

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Serock

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

1 godzina.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym, od kwietnia do końca września.

Ważne informacje

Personel przeprowadzi krótkie szkolenie dotyczące sterowania i bezpieczeństwa na Event Boat. Osoby obdarowane mogą spędzić na Event Boat 1 godzinę, dodatkowo otrzymają butelkę Prosecco.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Have Fun

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.