Rejs Katamaranem dla Przyjaciół | Gdańsk

0.0 0 Opinie

Rejs Katamaranem dla Przyjaciół | Gdańsk


Gdańsk
1-9 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

549,00 zł

549,00 zł

O prezencie

Brakuje Wam nowych wyzwań, którym wspólnie chcielibyście sprostać? W takim razie zbierzcie paczkę przyjaciół i ruszajcie na przygodę! Rejs Katamaranem po Gdańsku to wyjątkowe przeżycie i niezwykła okazja, by zobaczyć Gdańsk z zupełnie nowej perspektywy. Zobaczcie Stare Miasto, Stocznię Gdańską oraz Filharmonię i cieszcie się widokami! A gdy tylko pogoda pozwoli, wypłyńcie na wody Zatoki! Zabierzcie mnóstwo energii i dobry humor, i ruszajcie na prawdziwą wodną przygodę!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje rejs katamaranem po Gdańsku z możliwością zobaczenia Starego Miasta, Stoczni Gdańskiej oraz Filharmonii. Przy odpowiednich warunkach pogodowych można wypłynąć na wody Zatoki.

Ile osób może wziąć udział w rejsie?
W rejsie może wziąć udział 9 osób.

Czy wiesz, że…
Dzięki 2 płozom katamaran nie buja się na każdej fali, a raczej wykonuje ruchy pionowe - unosząc się w górę na fali, a następnie opadając. Dlatego jest również preferowany przez osoby wrażliwe na rozkołys jachtu. Również przy większym wietrze podczas płynięcia katamaran płynie na stosunkowo niewielkim przechyle.

Rejs Katamaranem po Gdańsku sprawdzi się jako:
prezent na Walentynki, podarunek na urodziny, prezent na święta.

Szukasz nietuzinkowego prezentu na urodziny? A może, chcesz podarować coś wyjątkowego bliskiej osobie? Rejs Katamaranem po Gdańsku to wyjątkowy prezent dla każdego miłośnika prawdziwej przygody! Voucher sprawdzi się doskonale także jako prezent na święta bądź na Walentynki. Spełnij marzenia swoich bliskich i ciesz się ich radości!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Ubranie dostosowane do warunków atmosferycznych.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Informacje dodatkowe

Osoby obdarowane będa miały możliwość zobaczenia Starego Miasta, Stoczni oraz Filharmonii. Przy odpowiednich warunkach pogodowych jest możliwość wypłynięcia na Wody Zatoki. Organizator zapewnia szampana oraz kosz owoców dla uczestników.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Baby Blue Katamaran

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.