(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Nauka Żeglowania na Katamaranie | Warszawa

5.0 9 Opinii

Nauka Żeglowania na Katamaranie | Warszawa


Zalew Zegrzyński - Nieporęt
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

249,00 zł

249,00 zł

O prezencie

Jesteś żeglarzem, pływasz na desce, lubisz mokrą i szybką żeglugę na nieco bardziej wymagających łódkach? Jeżeli chcesz doświadczyć nowych wrażeń na granicy dwóch żywiołów – wody i powietrza, to spróbuj swych sił jako sternik kultowego, regatowego katamaranu Hobie Cat 16. Podczas intensywnego szkolenia z żeglowania na katamaranie odkryjesz radość z szybkiej żeglugi na jednym pływaku, tnąc fale z ogromną prędkością. Nauczysz się odbijania od brzegu i powrotu na brzegu, zwrotów z wiatrem i na wiatr, techniki prowadzenia katamaranu na różnych kursach względem wiatru oraz balastowania na trapezach. Szkolenie kierowane jest do osób już nieco obytych ze sportami wodnymi, posiadających przynajmniej podstawowe umiejętności żeglarskie lub windsurfingowe, nie unikających pełnego kontaktu z wodą.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Naukę Żeglowania na Katamaranie. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Co wchodzi w skład przeżycia?
Przeżycie składa się z: krótkiego szkolenia teoretycznego, 2 godzin emocjonującej żeglugi jako sternik na szybkim katamaranie regatowym. Indywidualne szkolenie pod okiem doświadczonego instruktora to możliwość rozwijania swojej pasji!

Czy jest wymagany patent żeglarski?
Nie, patent nie jest wymagany. Na łodzi znajduje się instruktor z uprawnieniami.

Nauka Żeglowania na Katamaranie | Zegrze to ekstremalny prezent na 18 urodziny! To upominek, który zapewnia masę radości, potężny zastrzyk adrenaliny, a przede wszystkim bezcenne wspomnienia. To właśnie nasz przepis na super prezent na każdą okazję! Zobacz, jak łatwo spełnia się marzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Zalew Zegrzyński - Nieporęt

Obowiązujący strój

Ubiór dostosowany do panującej pogody. W ciepłe dni pianka, w chłodne – sztormiak, zawsze buty do sportów wodnych. W lecie przydatne nakrycie głowy oraz okulary przeciwsłoneczne.

Czas trwania

2,5 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

W razie potrzeby uczestnikom udostępniana jest odzież zabezpieczająca przed wychłodzeniem. Uczestnik kursu wyposażony jest w kamizelkę asekuracyjną oraz pasy do balastowania na trapezie. Patent żeglarski nie jest wymagany. Na katamaranie znajduje się instruktor z uprawnieniami. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas realizacji prezentu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

KPRESZ

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 9 Opinii

Jacek

Świetna zabawa, w miłej, przyjaznej atmosferze. Instruktor wszystko objaśniał, przekazał wiele cennych uwag. Pogoda dopisała, super się pływało. Jedynie szkoda że to tylko 2,5h. Polecam!

Maciej Kwasniewski

Bardzo fajne szkolenie, zainspirowało mnie aby spróbować więcej popływać, polecam!

Konrad Ostrowski

Polecam, bardzo rzeczowy i sympatyczny prowadzący

Michał

Jeśli mieliście cokolwiek wspólnego z żeglarstwem polecam sprawdzić się jako sternik katamaranu. Jest to zupełnie inna, dużo szybsza i bardziej dynamiczna przygoda ze sportami wodnymi. Mogę śmiało polecić na prezent dla każdego, kto lubi prędkość bez konieczności uruchamiania silnika.

Marek

Nauka pływania na katamaranie była dla mnie zupełnie nowym, ale bardzo interesującym przeżyciem. Miły i bardzo przyjazny instruktor oraz wspaniałe warunki atmosferyczne sprawiły, że to wydarzenie zapadło mi na długo w pamięci! :-)

Wyświetlono 5 z 8

Zobacz inne propozycje