Nauka Żeglowania na Katamaranie | Warszawa

4.5 4 Opinie

Nauka Żeglowania na Katamaranie | Warszawa


Zalew Zegrzyński - Nieporęt
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

249,00 zł

249,00 zł

O prezencie

Jesteś żeglarzem, pływasz na desce, lubisz mokrą i szybką żeglugę na nieco bardziej wymagających łódkach? Jeżeli chcesz doświadczyć nowych wrażeń na granicy dwóch żywiołów – wody i powietrza, to spróbuj swych sił jako sternik kultowego, regatowego katamaranu Hobie Cat 16. Podczas intensywnego szkolenia z żeglowania na katamaranie odkryjesz radość z szybkiej żeglugi na jednym pływaku, tnąc fale z ogromną prędkością. Nauczysz się odbijania od brzegu i powrotu na brzegu, zwrotów z wiatrem i na wiatr, techniki prowadzenia katamaranu na różnych kursach względem wiatru oraz balastowania na trapezach. Szkolenie kierowane jest do osób już nieco obytych ze sportami wodnymi, posiadających przynajmniej podstawowe umiejętności żeglarskie lub windsurfingowe, nie unikających pełnego kontaktu z wodą.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Naukę Żeglowania na Katamaranie. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Co wchodzi w skład przeżycia?
Przeżycie składa się z: krótkiego szkolenia teoretycznego, 2 godzin emocjonującej żeglugi jako sternik na szybkim katamaranie regatowym. Indywidualne szkolenie pod okiem doświadczonego instruktora to możliwość rozwijania swojej pasji!

Czy jest wymagany patent żeglarski?
Nie, patent nie jest wymagany. Na łodzi znajduje się instruktor z uprawnieniami.

Nauka Żeglowania na Katamaranie | Zegrze to ekstremalny prezent na 18 urodziny! To upominek, który zapewnia masę radości, potężny zastrzyk adrenaliny, a przede wszystkim bezcenne wspomnienia. To właśnie nasz przepis na super prezent na każdą okazję! Zobacz, jak łatwo spełnia się marzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Zalew Zegrzyński - Nieporęt

Obowiązujący strój

Ubiór dostosowany do panującej pogody. W ciepłe dni pianka, w chłodne – sztormiak, zawsze buty do sportów wodnych. W lecie przydatne nakrycie głowy oraz okulary przeciwsłoneczne.

Czas trwania

2,5 godziny

Informacje dla oglądających

Osoby towarzyszące będą mogły przyglądać się realizacji z brzegu.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby. W razie potrzeby uczestnikom udostępniana jest odzież zabezpieczająca przed wychłodzeniem. Uczestnik kursu wyposażony jest w kamizelkę asekuracyjną oraz pasy do balastowania na trapezie. Patent żeglarski nie jest wymagany. Na katamaranie znajduje się instruktor z uprawnieniami. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas realizacji prezentu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

KPRESZ

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

4.5 4 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Maciej Kwasniewski

Bardzo fajne szkolenie, zainspirowało mnie aby spróbować więcej popływać, polecam!

Konrad Ostrowski

Polecam, bardzo rzeczowy i sympatyczny prowadzący

Michał

Wspaniała zabawa, mimo że nie miałem żadnych doświadczeń z żeglarstwem. Bardzo dobry, doświadczony instruktor cały czas czuwa nad tym co robimy. Naprawdę fajnie spędzony czas. Polecam.

PAWEŁ

Pływanie na regatowym katamaranie sprawia frajdę nawet wytrawnym żeglarzom. Tu obowiązują zupełnie inne zasady niż na jednokadłubowcach. Pan Krzysztof jest wspaniałym instruktorem.... gdyby jeszcze umiał wpływać na pogodę i rezerwować silniejsze wiatry, to przeżycia byłyby jeszcze silniejsze. Bardzo jestem zadowolony z wyboru prezentu i polecam.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.