JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Nauka Żeglowania na Katamaranie | Warszawa

Nauka Żeglowania na Katamaranie | Warszawa


Zalew Zegrzyński - Nieporęt
1 os.

249 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
249 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Jesteś żeglarzem, pływasz na desce, lubisz mokrą i szybką żeglugę na nieco bardziej wymagających łódkach? Jeżeli chcesz doświadczyć nowych wrażeń na granicy dwóch żywiołów – wody i powietrza, to spróbuj swych sił jako sternik kultowego, regatowego katamaranu Hobie Cat 16. Podczas intensywnego szkolenia z żeglowania na katamaranie odkryjesz radość z szybkiej żeglugi na jednym pływaku, tnąc fale z ogromną prędkością. Nauczysz się odbijania od brzegu i powrotu na brzegu, zwrotów z wiatrem i na wiatr, techniki prowadzenia katamaranu na różnych kursach względem wiatru oraz balastowania na trapezach. Szkolenie kierowane jest do osób już nieco obytych ze sportami wodnymi, posiadających przynajmniej podstawowe umiejętności żeglarskie lub windsurfingowe, nie unikających pełnego kontaktu z wodą.

Ten prezent to:

  • Krótkie wprowadzenie teoretyczne,
  • 2 godziny emocjonującej żeglugi jako sternik na szybkim katamaranie regatowym
  • Indywidualne szkolenie pod okiem doświadczonego instruktora,
  • Możliwość rozwinięcia swojej pasji.

 

Nie masz pomysłu na ekstremalny prezent na 18 urodziny, lub Gwiazdkę? Potrzebny Ci jest ciekawy prezent dla żeglarza lub fana sportów wodnych? Nauka Żeglowania na Katamaranie Hobie Cat 16 to strzał w dziesiątkę. To pomysłowy prezent dla każdego, kto kocha wiatr i wodę. To upominek, który zapewnia masę radości, potężny zastrzyk adrenaliny, a przede wszystkim bezcenne wspomnienia. To właśnie nasz przepis na super prezent na każdą okazję! Szukasz czegoś innego? Otwórz nasz katalog marzeń i sprawdź jakie cudowne prezenty mamy w naszej ofercie.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Zalew Zegrzyński - Nieporęt

Obowiązujący strój

Ubiór dostosowany do panującej pogody. W ciepłe dni pianka, w chłodne – sztormiak, zawsze buty do sportów wodnych. W lecie przydatne nakrycie głowy oraz okulary przeciwsłoneczne.

Czas trwania

2,5 godziny

Informacje dla oglądających

Osoby towarzyszące będą mogły przyglądać się realizacji z brzegu.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

W razie potrzeby uczestnikom udostępniana jest odzież zabezpieczająca przed wychłodzeniem. Uczestnik kursu wyposażony jest w kamizelkę asekuracyjną oraz pasy do balastowania na trapezie. Patent żeglarski nie jest wymagany. Na katamaranie znajduje się instruktor z uprawnieniami. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas realizacji prezentu.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (4)

Wszystkie opinie(4)
1 2 3 4 5
Maciej Kwasniewski

Bardzo fajne szkolenie, zainspirowało mnie aby spróbować więcej popływać, polecam!

Konrad Ostrowski

Polecam, bardzo rzeczowy i sympatyczny prowadzący

Michał

Wspaniała zabawa, mimo że nie miałem żadnych doświadczeń z żeglarstwem. Bardzo dobry, doświadczony instruktor cały czas czuwa nad tym co robimy. Naprawdę fajnie spędzony czas. Polecam.

PAWEŁ

Pływanie na regatowym katamaranie sprawia frajdę nawet wytrawnym żeglarzom. Tu obowiązują zupełnie inne zasady niż na jednokadłubowcach. Pan Krzysztof jest wspaniałym instruktorem.... gdyby jeszcze umiał wpływać na pogodę i rezerwować silniejsze wiatry, to przeżycia byłyby jeszcze silniejsze. Bardzo jestem zadowolony z wyboru prezentu i polecam.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.