(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Flyboard dla Dwojga (15 minut) | Wiele Lokalizacji

5.0 1 Opinii

Flyboard dla Dwojga (15 minut) | Wiele Lokalizacji


5+ miast (Warszawa, Poznań, Wrocław, Rewa, Darłowo, Wadowice, Augustów i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

499,99 zł

499,99 zł

O prezencie

Na miłośników sportów wodnych czeka nowa ekstremalna przygoda! Flyboard to prawdziwe odrzutowe buty! To sprzęt który został zaprojektowany do pływania z delfinami, ale entuzjaści ekstremalnych wrażeń znaleźli dla niego nowe zastosowanie. Amatorom sportów wodnych Flyboard służy do latania nad wodą i wykonywania widowiskowych akrobacji oraz do pływania pod wodą z dużą prędkością. Serce Flyboardu to turbina skutera wodnego dzięki której uczestnik może unieść się na wysokość nawet 8 metrów. Spróbujcie tego emocjonującego sportu wodnego pod okiem profesjonalistów z Flyboard Team Poland i przekonajcie się, jak łatwe może być latanie. Gotowi na prawdziwy odlot?

Prezent obejmuje:

  • Krótkie szkolenie w wodzie,
  • Po 15 minut zabawy dla każdego z uczestników,
  • Opiekę doświadczonego instruktora.

Jeśli wciąż zastanawiasz się jaki jest ciekawy prezent dla miłośników sportów wodnych, oto nasza odpowiedź. FlyBoard to genialny upominek dla kazdego, kto kocha przygodę. Zastrzyk adrenaliny, niesamowita zabawa i nieporównywalne z niczym innym doświadczenie - tak wygląda nasz przepis na fajny prezent na każdą okazję! Potrzebny Ci upominek na urodziny, a może chcesz znaleźć pomysł na wolny czas? otwórz nasz katalog marzeń i znajdź przeżycie dla siebie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

5+ miast (Warszawa, Poznań, Wrocław, Rewa, Darłowo, Wadowice, Augustów i inne). Sprawdź pełną listę miast poniżej.

Obowiązujący strój

Prosimy o zabranie kostiumu kąpielowego i ręcznika.

Czas trwania

ok. 15 minut dla każdej osoby

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Prezent realizowany jest w grupach. Prezent przeznaczony dla osób pełnoletnich lub za zgodą opiekuna prawnego. W ramach prezentu zapewnione są wszystkie niezbędne do realizacji usługi sprzęty jak np. pianka czy kask oraz opieka instruktora. Ze względów bezpieczeństwa sterowany jest on przez instruktora. Wjazd na miejsce realizacji może wiązać się z dodatkową opłatą parkingową. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

fly-board.pl

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 7

Zobacz inne propozycje