Spływ Kajakowy po Wiśle | Warszawa

Tylko u nas
5.0 6 Opinii

Spływ Kajakowy po Wiśle | Warszawa


Warszawa (okolice)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

89,99 zł

89,99 zł

O prezencie

Czas spędzić ciekawe, a przede wszystkim aktywne popołudnie bez konieczności wyjeżdżania daleko poza miasto. Gotowy na Spływ Kajakowy po Wiśle? Wybierz piękny słoneczny dzień, trasę, którą chcesz pokonać i przeżyj niesamowitą przygodę! Rozsiądź się wygodnie i pozwól, by spokojny nurt wody zabrał Cię w podróż po mieście, które tak dobrze znasz. Daj się przekonać, że oglądanie go z innej perspektywy jest zupełnie nowym i wyjątkowym przeżyciem!

Co obejmuje przeżycie?
Prezent obejmuje spływ kajakowy po Wiśle z możliwością wyboru trasy:

Karczew - Warszawa, Wawer - Śródmieście, Śródmieście - Modlin, Śródmieście - Młociny

Czy zapewniony jest sprzęt oraz szkolenie?
Oczywiście! W skład prezentu wchodzą również kajak jednoosobowy, wiosła, kapoki, wodoszczelny pokrowiec na telefon i dokumenty oraz krótkie szkolenie przed startem.

Ile trwa przeżycie?
Czas trwania to około 4,5 godziny.

Czy wiesz, że…
W Polsce za prekursora turystyki kajakowej uchodzi etnograf Zygmunt Gloger, który w 1872 odbył wycieczki po Wiśle, Bugu, Niemnie i Biebrzy.

Spływ Kajakowy po Wiśle sprawdzi się jako:
prezent dla taty, upominek dla przyjaciela, podarunek na Dzień Chłopaka

Szukasz wyjątkowego prezentu dla miłośnika sportów wodnych? Chcesz podarować tacie prezent na Dzień Ojca, który da mu niezapomniane przeżycia? Spływ Kajakowy po Wiśle to doskonały wybór, który sprawdzi się również jako upominek dla przyjaciela. Jeśli lubisz sprawiać radość swoim bliskim, będzie to również wyjątkowy podarunek dla ukochanej osoby!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, nieograniczające ruchów.

Czas trwania

Czas realizacji zależy od wybranej trasy spływu.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Prezent obejmuje wypożyczenie kajaku jednoosobowego, z wiosłami i kapokami oraz wodoszczelnym pokrowcem na telefon i dokumenty. Wykonawca dostarcza i odbiera sprzęt. Przed każdym spływem odbywa się krótkie szkolenie. Każdy spływ kończy się pamiątkową fotografią. Możliwość wzięcia udziału w spływach zorganizowanych z przewodnikiem. Minimalny wiek uczestnika: 7 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda opiekunów prawnych lub obecność jednego z nich podczas przeżycia.


Sprawdź na mapie


Realizacja

kajak W stolicy

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 6 Opinii

ELS

Warto

 

było naprawde super łatwa trasa idealna dla początkujących w przyszłości wybiorę trudniejsza kajaki dobrze wykonane a obsługa przemiła

 

było naprawde super łatwa trasa idealna dla początkujących w przyszłości wybiorę trudniejsza kajaki dobrze wykonane a obsługa przemiła

Barbara Ł.

Jeśli ktoś uwielbia kajaki, to polecam jak najbardziej :) Pan zajmujący się obsługą prezentu bardzo rzeczowy i sympatyczny :) wszystko dokładnie wytłumaczył Panom po 50tce jak płynąć, czego unikać. Bez napięcia czasowego. wszystko dobrze i rzetelnie jak dla mnie żadnych uwag

Natalia

Super! :-)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.