Poznaj Nurkowanie - Scuba Intro na Basenie | Tarnowo Podgórne

Nowość
0.0 0 Opinii

Poznaj Nurkowanie - Scuba Intro na Basenie | Tarnowo Podgórne


Tarnowo Podgórne
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

349,99 zł

349,99 zł

O prezencie

Poznaj Nurkowanie - Scuba Intro na Basenie, Tarnowo Podgórne (okolice Poznania) - Diving & Support

Weź udział w podwodnej przygodzie i przeżyj ogromne emocje! Poznaj Nurkowanie - Scuba Intro na Basenie w okolicach Poznania to niesamowita okazja, by odbyć pierwszą lekcję nurkowania w bezpiecznych warunkach basenowych i poznać swoje możliwości! W towarzystwie doświadczonego instruktora przekonasz się, jakie uczucia towarzyszą schodzeniu pod wodę i na co zwrócić uwagę podczas tej niesamowitej przygody. Rozpocznij prawdziwe nurkowanie i przeżyj podwodne emocje!

Poznaj Nurkowanie - Scuba Intro na Basenie w Tarnowie Podgórnym - Diving & Support

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Poznaj Nurkowanie - Scuba Intro na Basenie. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa około 2,5 - 4 godziny, z czego 2x45 minut to zajęcia basenowe, 45 minut to zajęcia teoretyczne, a 15 minut to czas na przebranie się w strój kąpielowy. Czas zależny jest od predyspozycji kursanta.

Jak wygląda przeżycie?
Na miejscu czeka Cię pierwsza lekcja nurkowania na basenie. Lekcja rozpoczyna się od zajęć teoretycznych, a po poznaniu zasad korzystania ze sprzętu i oddychania pod wodą, wykonasz samodzielne nurkowania w towarzystwie instruktora. Na czas nurkowania otrzymasz niezbędny sprzęt: maskę, płetwy, butlę z powietrzem, automaty, balast oraz jacket nurkowy. Nurkowanie odbywa się w grupie 5-6 osób.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z przeżycia?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 8 lat. Należy jednak pamiętać, że od osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda prawnego opiekuna lub jego obecność podczas realizacji przeżycia.

Kiedy odbywa się nurkowanie?
Nurkowanie odbywa się od września do czerwca.

Poznaj Nurkowanie - Scuba Intro na Basenie - Voucher na prezent

Poznaj Nurkowanie - Scuba Intro na Basenie w Tarnowie Podgórnym to wyjątkowa okazja, by rozpocząć przygodę z nurkowaniem i eksploracją podwodnego świata. Voucher fantastycznie sprawdzi się jako pomysł na prezent dla każdego miłośnika emocji i dobrej zabawy. Jest to jeden z tych podarunków, które z łatwością można wręczyć na każdą okazję, zapewniając bliskim ogrom ekscytacji. Odkryj, że spełnianie marzeń jest łatwiejsze, niż myślisz!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Tarnowo Podgórne

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

Około 4 godziny - w zależności od umiejętności kursanta.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu. Prezent realizowany od września do czerwca.

Ważne informacje

Voucher zapewnia pierwszą lekcję nurkowania na basenie. Lekcja rozpoczyna się od zajęć teoretycznych, a po poznaniu zasad korzystania ze sprzętu i oddychania pod wodą, wykonasz samodzielne nurkowania w towarzystwie instruktora. Na czas nurkowania otrzymasz niezbędny sprzęt: maskę, płetwy, butlę z powietrzem, automaty, balast oraz jacket nurkowy. Nurkowanie odbywa się w grupie 5-6 osób. Minimalny wiek uczestnika: 8 lat (od osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda prawnego opiekuna lub jego obecność podczas realizacji przeżycia).


Sprawdź na mapie


Realizacja

BOGDAN RADUCHA Diving & Support

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.