Hoverboard (15 minut) | Wiele Lokalizacji

Tylko u nas Zobacz film
4.0 4 Opinie

Hoverboard (15 minut) | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Poznań, Sosnowiec, Wrocław
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,00 zł

199,00 zł

O prezencie

Standardowe sporty wodne nie stanowią dla Ciebie wyzwania? Szukasz zupełnie nowego zastrzyku adrenaliny? Jeżeli kiedykolwiek marzyłeś, aby wejść na deskę surfingową i wznieść się ku chmurom, to teraz masz okazję spełnić swoje pragnienia. Hoverboard - odrzutowa deska - to nowe, innowacyjne podejście do surfowania. Teraz zamiast śmigać po falach, możesz okiełznać wodę i wykonywać ewolucje w powietrzu. Wejdź na specjalną deskę wyposażoną w dyszę plującą wodą pod ciśnieniem i przekonaj się jak wysoko się wzniesiesz! Opanowanie sprzętu może stanowić wyzwanie, ale po opanowaniu podstaw czeka na Ciebie nieziemska zabawa. Tutaj nic Cię nie ogranicza i nic nie przeszkodzi Ci w wodnym szaleństwie!


Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje lot na Hoverboardzie - specjalnej, odrzutowej desce. Prezent przeznaczony jest dla jednej osoby.

Co to jest hoverboard?
Hoverboard to odrzutowa deska, napędzana skuterem wodnym. Umożliwia latanie nad wodą i wykonywanie niezwykłych akrobacji.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Latanie na desce potrwa około 15 minut. Wcześniej odbędzie się krótkie szkolenie teoretyczne.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z prezentu?
Tak, osoby niepełnoletnie mogą korzystać z odrzutowej deski, jednakże jest wymagana zgoda opiekuna prawnego.

Hoverboard - Ekstremalny Lot na Desce sprawdzi się jako:
prezent na osiemnastkę, prezent na Dzień Chłopaka, prezent dla ukochanej

Nie masz pomysłu na ekstremalny prezent na święta? Podaruj Hoverboard - świetną zabawę i powiew lata! To niesamowity podarunek dla każdego, kto pragnie potężnego zastrzyku adrenaliny. To przeżycie, które zapewnia wiele radości, masę emocji oraz trwałe wspomnienia! Tego nie da żadna książka ani gra. Podaruj ten oryginalny prezent na urodziny lub Boże Narodzenie i przekonaj się ile radości zapewnisz bliskiej osobie. Koniec z nudą nad wodą! Jeżeli szukałeś atrakcji, która zachwyci bliską Ci osobę podczas wypoczynku na plaży, to nie musisz dłużej się rozglądać. Hoverboard to prezent marzeń, gwarantujący niezwykłe, wodne emocje! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Poznań, Sosnowiec, Wrocław

Obowiązujący strój

Prosimy o zabranie kostiumu kąpielowego i ręcznika.

Czas trwania

15 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się osoby obserwujące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Prezent realizowany jest w grupach. Prezent przeznaczony dla osób pełnoletnich lub za zgodą opiekuna prawnego. W ramach prezentu zapewnione są wszystkie niezbędne do realizacji usługi sprzęty jak np. pianka czy kask oraz opieka instruktora. Ze względów bezpieczeństwa sterowany jest on przez instruktora. Wjazd na miejsce realizacji może wiązać się z dodatkową opłatą parkingową.4.0 4 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Jaro

Było super fajnie i profesjonalnie. Nic dodać nic ująć.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.