Samodzielny Rejs Jachtem | Gliwice

Tylko u nas
5.0 6 Opinii

Samodzielny Rejs Jachtem | Gliwice


Gliwice
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Masz potrzebę oderwania się od codziennego zgiełku? Żeglarze wiedzą, że najlepiej odpoczywa się na łajbie! Zwiedź Gliwicką Przystań – jeden z najciekawszych architektonicznie portów śródlądowych w Polsce – a następnie wypłyń na wodę, gdzie będziesz mieć całą godzinę żeglugi dla siebie. Przy okazji możesz przetestować nowo zmodernizowaną śluzę Łabędy. Aby odprężyć się za sterem nie musisz wyjeżdżać aż na mazury. Łap wiatr w żagle!

Co obejmuje prezent?
Zwiedzanie Portu Gliwice oraz samodzielne prowadzenie jachtu.

Czy jest wyznaczona trasa rejsu?
Tak, trasa rejsu to Marina Gliwice - przeprawa przez Śluzę Łabędy - powrót do Mariny Gliwice.

Czy można zabrać ze sobą osobę towarzyszącą?
Tak, na jachcie oprócz instruktora mogą przebywać maksymalnie 2 osoby, które będą miały okazje sterować jachtem.

Samodzielny Rejs Jachtem | Gliwice to podarunek którego szukasz. Nie trzeba inwestować w luksusowy prezent, żeby sprawić obdarowanej osobie przyjemność. Wystarczy, że dowiesz się, co kocha bliska Ci osoba – o czym marzy, co ją relaksuje – a potem wręczysz jej podarunek, który umożliwi realizację tych pragnień. Pamiętaj, że wymarzony prezent nie musi być ani drogi, ani skomplikowany – musi być tylko dopasowany do indywidualnych potrzeb.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gliwice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 godzina

Uczestnicy

1-2 osób.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Rejs obejmuje zwiedzanie Portu Gliwice i przeprawę przez Śluzę Łabędy. Podczas rejsu jest możliwość samodzielnego sterowania jachtem.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Marina Gliwice

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 6 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Andrei R.

Profesjonalna załoga, miła atmosfera. Dziękuję bardzo.

Adam

Niezwykle miłe odczucie prowadzenia jachtu motorowego, wspaniały klimat i piękno przyrody. Serdecznie polecam - niezapomniany prezent.

Jan R.

Nasze wcześniejsze oczekiwania,podczas rejsu zostały spełnione z nawiązką. Działo się to za sprawą znakomitego sternika,który umożliwił nam samodzielne prowadzenie szybkiej motorówki po Kanale Gliwickim,a także manewry w Śluzie Łabędy. W trakcie żeglugi,prowadzący zainteresował nas opisem całego szlaku wodnego do ujścia na Odrze. To piękna wodniacka przygoda,z której jesteśmy bardzo zadowoleni.

Edyta P.

Cudowny prezent. Polecam dla par❤️

Leszek

Wycieczka przyjemna, Sternik bardzo miły, dużo opowiadał o sprawach dotyczących żeglugi.

Wyświetlono 5 z 8

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.