Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Samodzielny Rejs Jachtem | Gliwice

Tylko u nas
5.0 11 Opinii

Samodzielny Rejs Jachtem | Gliwice


Gliwice
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

249,99 zł

249,99 zł

O prezencie

Masz potrzebę oderwania się od codziennego zgiełku? Żeglarze wiedzą, że najlepiej odpoczywa się na łajbie! Zwiedź Gliwicką Przystań – jeden z najciekawszych architektonicznie portów śródlądowych w Polsce – a następnie wypłyń na wodę, gdzie będziesz mieć całą godzinę żeglugi dla siebie. Przy okazji możesz przetestować nowo zmodernizowaną śluzę Łabędy. Aby odprężyć się za sterem nie musisz wyjeżdżać aż na Mazury. Łap wiatr w żagle!

Co obejmuje prezent?
Zwiedzanie Portu Gliwice oraz samodzielne prowadzenie jachtu.

Czy jest wyznaczona trasa rejsu?
Tak, trasa rejsu to: Marina Gliwice-Port - podpłynięcie pod Śluzę Łabędy (opcjonalnie przepłynięcie przez Śluzę, dodatkowo płatne gotówką przy Śluzie) - Marina Gliwice.

Czy można zabrać ze sobą osobę towarzyszącą?
Tak, na jachcie oprócz instruktora mogą przebywać maksymalnie 2 osoby, które będą miały okazje sterować jachtem.

Samodzielny Rejs Jachtem | Gliwice to podarunek którego szukasz. Nie trzeba inwestować w luksusowy prezent, żeby sprawić obdarowanej osobie przyjemność. Wystarczy, że dowiesz się, co kocha bliska Ci osoba – o czym marzy, co ją relaksuje – a potem wręczysz jej podarunek, który umożliwi realizację tych pragnień. Pamiętaj, że wymarzony prezent nie musi być ani drogi, ani skomplikowany – musi być tylko dopasowany do indywidualnych potrzeb.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gliwice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 godzina

Uczestnicy

1-2 osób.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Rejs obejmuje zwiedzanie Portu Gliwice, podpłynięcie pod Śluzę Łabędy (opcjonalnie przepłynięcie przez Śluzę, dodatkowo płatne gotówką przy Śluzie). Podczas rejsu jest możliwość samodzielnego sterowania jachtem.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Marina Gliwice

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 11 Opinii

LB

Dobra zabawa

Ariel Z.

Super przygoda. Pan Kapitan niezwykle miły, który nie tylko pozwalał nam poprowadzić łódkę ale też pokazywał swoje umiejętności. Super zabawa, którą polecam każdemu!

Katarzyna S.

Wszystko przebiegło bez zastrzeżeń. Od początku kontakt z Mariną był bezproblemowy, na miejscu każdy zadbał o to, żebyśmy czuli się świetnie. Rejs ze śluzowaniem to super przeżycie dla każdego. Sternik z poczuciem humoru i mnóstwem informacji technicznym przekazanych w prosty sposób dopełnił całą atrakcję. Do Mariny z pewnością wrócimy.

Aleksander S.

Bardzo fajnie spędzony czas, jeżeli ktoś chce się zrelaksować i sprobować czegoś nowego. Kapitan był zaangażowany i opowiedział ciekawą historię związaną z kanałem

Andrei R.

Profesjonalna załoga, miła atmosfera. Dziękuję bardzo.

Wyświetlono 5 z 12

Zobacz inne propozycje