Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

ELIKSIR

Masz ochotę na powalający smakiem i wyglądem koktajl? Wiesz, dlaczego martini najlepiej smakuje wstrząśnięte, nie mieszane? Szlachetne trunki takie jak whisky i rum nie są Ci obce? Czas odwiedzić ELIKSIR! To unikalne miejsce będące połączeniem koktajlbaru, restauracji i cigar roomu. Wzbijesz się tu na najwyższy level degustacji. Skosztujesz tutaj również wyśmienitych dań tworzonych w myśl zasady foodparingu, czyli sztuki łączenia smaków. A jeśli chcesz nauczyć się jak przyrządzać wybitne drinki skorzystaj z Warsztatów Barmańskich Premium prowadzonych przez profesjonalnych barmanów i zaskocz swoich bliskich na domówce!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Eliksir - degustacje i warsztaty w Gdańsku

Eliksir, jak sama nazwa wskazuje, to miejsce, gdzie koktajle są mile widziane. Jeszcze lepiej w towarzystwie wyśmienitych dań, a to wszystko połączone ze sobą myślą przewodnią - foodpairingiem. Dodając do tego przestrzeń eventową oraz cygar room, łączy się to wszystko w doskonałą całość.

Koktajlowe wariacje z Eliksir w Gdańsku

Sercem Eliksiru jest bar, aż 15 metrowy, w którym różnorodność trunków zachęca i zachwyca. Można znaleźć tutaj autorskie kompozycje koktajli, drinków oraz aperitifów. Wszystko na bazie naturalnych składników, a także wyroby własne, jak piwo imbirowe, czy własnej produkcji tonic.

Eliksir Gdańsk

Za dopełnienie smaków i wyglądu potraw dba szef kuchni, ciekawostką jest, że współpracował on z taką osobistością jak Wojciech Modest Amaro, w restauracji Amber Room. Z łatwością połączy steka z wyśmienitym koktajlem na bazie Aperolu. Brzmi wyśmienicie, a jeszcze lepiej smakuje