Degustacja Wódki Premium | Gdańsk

Nowość
0.0 0 Opinie

Degustacja Wódki Premium | Gdańsk


Gdańsk
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

369,00 zł

369,00 zł

O prezencie

Lubisz renomowane knajpki, które mają w sobie wiele uroku? Uważasz, że najlepszy alkohol to polska, czysta wódka? Mamy dla Ciebie fascynujące przeżycie! Degustacja Wódki Premium to okazja, aby dowiedzieć się trochę ciekawostek na temat tego popularnego alkoholu oraz spróbować go w luksusowym wydaniu. Do różnych rodzajów wódki, zostaną podane specjalnie dopasowane przekąski. To będzie idealny wieczór i fascynująca przygoda z jedyną w swoim rodzaju wódką!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje degustację wódki w wersji premium, dla jednej osoby.

Co wchodzi w skład degustacji?
Podczas przeżycia spróbujesz pięciu rodzajów wódki klasy premium po 20ml każda oraz pięciu specjalnie dobranych przekąsek.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Degustacja potrwa około godzinę.

Degustacja Wódki Premium sprawdzi się jako:
prezent dla mężczyzny, prezent dla singla, prezent na Dzień Chłopaka

Szukasz pomysłu na prezent dla ukochanego? Najlepiej, żeby było to coś ekstra? Degustacja Wódki Premium sprawi, że będzie szczęśliwy i uśmiechnięty. Ten super prezent, wybrany z naszego katalogu marzeń, to gwarancja zadowolenia i wielkich, degustacyjnych emocji! Świetnie sprawdzi się jako podarunek z okazji urodzin lub imienin! Będzie również kapitalnym wyborem na rocznicę ślubu lub Święta Bożego Narodzenia! Wybierz emocjonujący prezent, który doceni nie tylko Twój ukochany, ale także tata lub teść! Podaruj niezwykłe emocje w Gdańsku! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 godzina

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje degustację 5 rodzajów wódki klasy premium po 20ml każda połączonych z 5 specjalnie dobranymi przekąskami. Minimalny wiek uczestnika to 18 lat.


Sprawdź na mapie


Realizacja

ELIKSIR

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.