(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Degustacja Cygar | Trójmiasto

0.0 0 Opinii

Degustacja Cygar | Trójmiasto


Gdańsk
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

299,00 zł

299,00 zł

O prezencie

Pragniesz chwili relaksu i odpoczynku? Wybierz się na Degustację Cygar i pozwól sobie oderwać się na kilkadziesiąt minut od rzeczywistości. Zapach i smak cygar przeniosą Cię w klimat nieformalnych spotkań i biznesowych kolacji. Specjalnie dopasowane alkohole stworzą wyjątkową mieszankę, a przekąski dopełnią całą ucztę. Dowiedz się, skąd pochodzą oraz jak są wytwarzane cygara i pochwal się nową wiedzą wśród znajomych. Cygara można palić, można też celebrować, rozumieć i rozróżniać. Gotowy na przygodę z degustacją?

Jak będzie wyglądało przeżycie?

Na miejscu wysłuchasz prelekcji na temat cygar, następnie przystąpisz do degustacji cygara, 3 dobranych alkoholi oraz 3 dobranych przekąsek.

Ile czasu będzie trwało przeżycie?
Czas trwania to około 60 minut.

Czy wiesz, że…
Zastanawiałeś się kiedyś, skąd wzięły się papierowe pierścienie na cygarach? Caryca Katarzyna była wielką fanką cygar. Nie chcąc, aby jej palce przesiąkły zapachem, używała jedwabnych nakładek, przez które trzymała tytoń.

Degustacja Cygar sprawdzi się jako:
prezent dla chłopaka, upominek pod choinkę, podarunek dla taty.

Chcesz podarować coś wyjątkowego, ale nie masz pomysłu, co sprawiłoby radość Twoim bliskim? Degustacja Cygar sprawdzi się świetnie, jako prezent dla chłopaka czy upominek pod choinkę. Podaruj tacie niebanalnym prezenty, który na pewno trafi w jego gusta. Wybierz wyjątkowy Voucher i spraw swoim bliskim wiele radości.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 1 godzina

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: prelekcję na temat cygar, degustację cygara oraz degustację 3 dopasowanych alkoholi i 3 dopasowanych przekąsek. Minimalny wiek osoby obdarowanej- 18 lat.


Sprawdź na mapie


Realizacja

ELIKSIR

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje