Degustacja Rumu | Trójmiasto

0.0 0 Opinie

Degustacja Rumu | Trójmiasto


Gdańsk
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

229,99 zł

229,99 zł

O prezencie

Wiesz jak się robi rum? Zawsze zastanawiałeś się dlaczego piraci właśnie ten trunek pili najczęściej? Odpowiedzi na te pytania poznasz podczas Degustacji Rumu! Poznaj magiczny świat tego trunku i dowiedz się o nim wszystkiego! Oprócz teorii czeka Cię również praktyka, podczas której Twoje kubki smakowe zapoznają się z różnymi odmianami tego napitku! Nauczysz się poznawać różnice i odróżniać różne rodzaje rumu! Zostań prawdziwym ekspertem podczas doskonałej zabawy!

Co zawiera prezent?

Prezent obejmuje degustację 5 rodzajów rumu.

Ile czasu trwa degustacja?
Degustacja zazwyczaj trwa około 40 minut.

Czy wiesz, że…
Nikt nie wie tak do końca, skąd wzięła się nazwa rum. Jedni twierdzą, że pochodzi od łacińskiego słowa sacharrum (cukier), w potocznym staroangielskim rum oznaczał tumult (zgiełk, zamieszki, rumor), a holendrzy nazywali swoje szklanice "rummers".

Degustacja Rumu sprawdzi się jako:
prezent dla niego, prezent dla teścia, prezent świąteczny.

Szukasz wyjątkowego prezentu dla niego? Degustacja Rumu to niewątpliwie doskonały pomysł i świetna okazja, aby bliska Ci osoba została prawdziwym ekspertem w tym zakresie! Degustacja odbywa się przez cały rok i w każdych warunkach pogodowych, więc z łatwością sprawdzi się jako podarunek świąteczny lub urodzinowy! Niezależnie czy ma być to upominek dla teścia, brata lub męża to z pewnością trafi w Jego gusta!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 40 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje degustację 5 rodzajów rumu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

ELIKSIR

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.