(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Degustacja Cygar Premium | Trójmiasto

0.0 0 Opinii

Degustacja Cygar Premium | Trójmiasto


Gdańsk
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

449,00 zł

449,00 zł

O prezencie

Uwielbiasz męskie rozrywki? Zapraszamy na Degustację Cygar Premium! Podczas tej nietuzinkowej rozrywki zapoznasz się ze smakiem wykwintnych cygar, spróbujesz doskonale dopasowanego do nich alkoholu oraz przekąsek, które dopełnią ten udany wieczór! Baw się dobrze podczas wyjątkowej degustacji, która dostarczy Ci wspaniałych wspomnień i sprawi, iż poczujesz się jak prawdziwy mężczyzna! Dostarcz swoim zmysłom niezapomnianych przeżyć i oddaj się pełni rozkoszy!

Co zawiera prezent?

Prezent obejmuje prelekcję na temat cygar, degustację cygar oraz degustację 5 dopasowanych alkoholi i 5 dopasowanych przekąsek.

Ile czasu trwa degustacja?
Degustacja trwa około 1,5 godziny.

Czy wiesz, że…
Szczególną możliwość palenia wyśmienitych cygar kubańskich postanowili zapewnić ich producenci bardzo zajętym osobom. Wyprodukowali cygaro o nazwie 'Minuta', które można wypalić właśnie w takim czasie!

Degustacja Cygar Premium sprawdzi się jako:
prezent dla niego, prezent na Dzień Ojca, prezent na Dzień Chłopaka.

Szukasz wyjątkowego prezentu dla niego? Degustacja Cygar Premium to doskonała okazja, aby zapewnić bliskiej Ci osobie niezapomniane przeżycia! Degustacja odbywa się przez cały rok i w każdych warunkach pogodowych, więc z łatwością sprawdzi się jako podarunek na Dzień Ojca lub Dzień Chłopaka! Zalety upominku doceni każdy, więc może on pełnić rolę świątecznej przyjemności sprawionej bliskiej osobie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 1,5 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: prelekcję na temat cygar, degustację cygar oraz degustację 5 dopasowanych alkoholi i 5 dopasowanych przekąsek.  Minimalny wiek osoby obdarowanej- 18 lat.


Sprawdź na mapie


Realizacja

ELIKSIR

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje