Termy Maltańskie Poznań

Szukasz miejsca, w którym będziesz spędzić czas z rodziną i znajomymi podczas dobrej zabawy i to niezależnie od pory roku? Termy Maltańskie w Poznaniu nieopodal Jeziora Maltańskiego są tym czego szukasz! Ten wykorzystujący naturalne wody geotermalne kompleks łączy w sobie cztery urozmaicone strefy. Różne typy basenów, w tym również takie na których rywalizują profesjonalni pływacy, o wymiarach olimpijskich. Kilkanaście zjeżdżalni o zróżnicowanym stopniu trudności i ścianka wspinaczkowa z pewnością są gwarancją aktywnego wypoczynku. Po intensywnym czasie spędzonym w strefie rozrywki, będziesz miał możliwość odprężenia się w strefie relaksu z dostępem do kompleksu saun, tureckiej łaźni, czy groty solnej. To za mało? Swój pobyt możesz zakończyć masażem, który rozluźni Cię, pozwoli nieco zwolnić i z powrotem nabrać energii.
Szukaj po kategorii

Termy Maltańskie w Poznaniu

Termy Maltańskie to największy kompleks rekreacyjno- sportowy w Polsce. Wykorzystują one naturalne wody geotermalne. Park wodny zlokalizowany jest w Poznaniu, nieopodal Jeziora Maltańskiego, skąd też wywodzi się jego nazwa. Cztery urozmaicone strefy zapewniają wypoczynek i zabawę na najwyższym poziomie.

Termy Maltańskie Poznań

Tutaj nie tylko możesz skorzystać z wielu basenów i spędzić czas na wodnej zabawie, ale także skorzystać z wielu innych atrakcji- np. wybierając babskie spotkanie w spa, dzięki któremu spędzisz dwie godziny na relaksie z przyjaciółką. Czeka na Was kąpiel w oślim mleku, ajurewdyjski masaż całego ciała Abyanga, masaż twarzy z elementami japońskiego masażu Kobido, a dodatkowo otrzymacie również 2 lampki wina. Cudowny pomysł na spędzenie czasu razem, prawda?

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.