Wodne Szaleństwo w Termach Maltańskich

Tylko u nas
5.0 13 Opinii

Wodne Szaleństwo w Termach Maltańskich


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

75,00 zł

75,00 zł

O prezencie

Wodne Szaleństwo w Termach Maltańskich pozwoli Ci odetchnąć od codzienności i przejść przez proces wielopoziomowej dobrej zabawy. Na miejscu będziesz miał dostęp do trzech stref wodnej rozrywki: niebieskiej, zielonej i żółtej. Jeżeli zdecydujesz się na taką kolejność, na początku spróbujesz swoich sił na pełnowymiarowym basenie olimpijskim. Gdy po wysiłku fizycznym przejdziesz do strefy zielonej, czekać będą na Ciebie różnorakie propozycje wodnych przeżyć: od basenów solankowych po zjeżdżalnie. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. W końcu, w strefie żółtej zacznie się kraina relaksu. Kilkanaście rodzajów saun to tylko jeden z kilku rodzajów atrakcji, które tu na Ciebie czekają. Odwiedź Termy Maltańskie i rzuć się w wir zabawy!

Prezent obejmuje:

  • Karnet wstępu na 3 godziny do Strefy Żółtej Term Maltańskich (Baseny Sportowe, Aquapark oraz Świat Saun) dla jednej osoby.
  • Dobrą zabawę
  • Mnóstwo atrakcji

Wodne Szaleństwo w Termach Maltańskich to niebanalny prezent. Każdy ucieszy się, mogąc wybierać spośród trzech rodzajów wodnej zabawy. To podarek na urodziny, który z pewnością sprawi obdarowanemu wiele radości. Jest to też świetny prezent dla męża, a także coś, co można podarować z takiej okazji jak dzień ojca lub dzień chłopaka. Jeżeli osoba, którą chcesz obdarować, lubi niezwykłe prezenty, Karta Podarunkowa Termy Maltańskie -  Wodne Szaleństwo w Termach Maltańskich z pewnością jej się spodoba.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Przynieś strój do kąpieli, klapki i ręcznik.

Czas trwania

3 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Prezent nie wymaga rezerwacji. Aby zrealizować prezent należy okazać go w kasach Term Maltańskich i wymienić na bilet wstępu. Prezent możliwy do zrealizowania we wszystkie dni tygodnia.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Termy Maltańskie

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 13 Opinii

Bernadetta

Prezent był rewelacyjny. Na Termach bawiłam się fantastycznie.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.