JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Wodne Szaleństwo w Termach Maltańskich

Wodne Szaleństwo w Termach Maltańskich


Poznań
1 os.

58 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
58 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Wodne Szaleństwo w Termach Maltańskich pozwoli Ci odetchnąć od codzienności i przejść przez proces wielopoziomowej dobrej zabawy. Na miejscu będziesz miał dostęp do trzech stref wodnej rozrywki: niebieskiej, zielonej i żółtej. Jeżeli zdecydujesz się na taką kolejność, na początku spróbujesz swoich sił na pełnowymiarowym basenie olimpijskim. Gdy po wysiłku fizycznym przejdziesz do strefy zielonej, czekać będą na Ciebie różnorakie propozycje wodnych przeżyć: od basenów solankowych po zjeżdżalnie. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. W końcu, w strefie żółtej zacznie się kraina relaksu. Kilkanaście rodzajów saun to tylko jeden z kilku rodzajów atrakcji, które tu na Ciebie czekają. Odwiedź Termy Maltańskie i rzuć się w wir zabawy!


Prezent obejmuje:

  • Karnet wstępu na 3 godziny do Strefy Żółtej Term Maltańskich (Baseny Sportowe, Aquapark oraz Świat Saun) dla jednej osoby.
  • Dobrą zabawę
  • Mnóstwo atrakcji


Wodne Szaleństwo w Termach Maltańskich to niebanalny prezent. Każdy ucieszy się, mogąc wybierać spośród trzech rodzajów wodnej zabawy. To podarek na urodziny, który z pewnością sprawi obdarowanemu wiele radości. Jest to też świetny prezent dla męża, a także coś, co można podarować z takiej okazji jak dzień ojca lub dzień chłopaka. Jeżeli osoba, którą chcesz obdarować, lubi niezwykłe prezenty, Karta Podarunkowa Termy Maltańskie -  Wodne Szaleństwo w Termach Maltańskich z pewnością jej się spodoba.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Przynieś strój do kąpieli, klapki i ręcznik.

Czas trwania

3 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Prezent nie wymaga rezerwacji. Aby zrealizować prezent należy okazać go w kasach Term Maltańskich i wymienić na bilet wstępu. Prezent możliwy do zrealizowania we wszystkie dni tygodnia.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
24 z 250

Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
1 2 3 4 5
Bernadetta

Prezent był rewelacyjny. Na Termach bawiłam się fantastycznie.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.