Szalony Rejs na Kole dla Przyjaciół | Warszawa

1 2 3 4 5 (0)
Łacha k. Serocka
2-3 os.

149,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Łódź motorowa, woda oraz kupa śmiechu - to musi być Szalony Rejs na Kole dla Przyjaciół! To przeżycie to idealny sposób na relaks i orzeźwienie w ciepłe dni. To również niezapomniana przygoda wśród fal. Wodne szaleństwo ma jednak w sobie element rywalizacji. Ta przejażdżka na kole to rodeo, z miękkim (a raczej mokrym) lądowaniem. Sprawdźcie swoje siły i przekonajcie się, kto dłużej utrzyma się na powierzchni i ustanowi nowy rekord. Bezpieczna zabawa z dużą ilością adrenaliny i radości czeka na Was! Wejdźcie do wody i przygotujcie się na beztroską rozrywkę. To przeżycie będziecie wspominać jeszcze długo po wyjściu na brzeg!

Ten prezent to:

  • Jazda na kole holowanym za specjalnie przystosowaną łodzią motorową,
  • Niesamowite orzeźwienie i świetna zabawa,
  • Genialne i trwałe wspomnienia.

Nie masz pomysłu na ciekawy prezent dla każdego, kto lubi spędzać aktywnie czas? Szalony Rejs na Kole dla Przyjaciół to genialny podarunek, który sprawdzi się za każdym razem, kiedy temperatura za oknem sięgnie wyższych wartości. To przeżycie to nie tylko radość i orzeźwienie, lecz także świetne wspomnienia. Wszystko razem składa się na przepis na pomysłowy prezent dla brata, siostry, kolegi lub koleżanki. Potrzebny Ci jest inny, niedrogi prezent? Zobacz nasz katalog marzeń i wybierz z niego super prezent dla bliskiej osoby!


Miejsce realizacji

Łacha k. Serocka

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

20 minut

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń dla widzów obserwujących z ziemi. Dodatkowo możliwość obserwacji z łodzi holującej w zależności od warunków.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Prezent przeznaczony dla 1-3 osób. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas przeżycia. Osoby obdarowane wyposażone są w kamizelkę ratunkową oraz kask.Opinie (1)

Aneta

Bardzo pozytywne przeżycie, sympatyczna, energiczna obsługa - definitywnie było warto!

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.