Szalony Rejs na Bananie dla Dwojga | Szczecin

1 2 3 4 5 (0)
Szczecin (okolice)
2 os.

49 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Kochacie swoje towarzystwo i chcielibyście przeżyć wyjątkowe chwile tylko we dwoje? Wybierzcie się na Szalony Rejs na Bananie dla Dwojga! To przejażdżka na dmuchanym walcu za łodzią motorową, pędzącą z zawrotną szybkością. Sprawdźcie, które z Was wytrzyma dłużej na pokładzie i ukończy trasę bez całkowitego zanurzenia w wodzie. Pozwólcie sobie na odrobinę szaleństwa i wariacji i przekonajcie się na własnej skórze, jakie to wspaniałe uczucie... Co ważne, nad Waszym bezpieczeństwem będzie czuwać profesjonalny ratownik WOPR. Odważcie się na niesamowitą przygodę, która na długo pozostanie w Waszej pamięci! Niezapomniane wrażenia i świetna zabawa oraz spora dawka adrenaliny gwarantowane. Podejmijcie wyzwanie już dziś!


Prezent obejmuje:

  • Szkolenie teoretyczne,
  • Ekstremalną jazdę na bananie,
  • Kamizelkę ratunkową dla uczestników. 

 
Szukacie pomysłu na prezent dla Pary? Wręczcie im voucher na Szalony Rejs na Bananie dla Dwojga w Szczecinie. To niezapomniana przygoda i wrażenia, które na długo zostaną w pamięci obdarowanych. Upominek w formie przeżycia zachwyci wszystkich wielbicieli sportów wodnych - zarówno Przyjaciół, Brata, jak i Małżeństwo. Idźcie z duchem czasu - podarujcie bliskim cudowne wspomnienia na Urodziny, Imieniny lub Święta!

Miejsce realizacji

Szczecin (okolice)

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy

Czas trwania

ok. 30 minut

Informacje dla oglądających

Osoby towarzyszące będą mogły przyglądać się realizacji z brzegu.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Obecny ratownik WOPR. Minimalny wiek uczestnika: 7 lat. Po krótkim przygotowaniu teoretycznym uczestnicy wyruszają na wodę. Osoby obdarowane są wyposażone w kamizelki ratunkowe. Realizacja możliwa od lipca do września. Rejs odbywa się w grupach min. 6-osobowych.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.