Poznaj Wakeboarding | Warszawa

1 2 3 4 5 (0)
Łacha k. Serocka
1-2 os.

249,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Wakeboard to młoda, nowoczesna dyscyplina sportowa, która podbija w ostatnich latach cały świat! Dlaczego tak się dzieje? To proste: wakeboarding jest szalenie widowiskowym, a przy tym łatwym do opanowania sportem. Wejdź na deskę i przekonaj się sam, dlaczego tak się dzieje. Spróbuj utrzymać równowagę płynąc na desce wakeboardowej, ciągnięty po wodzie za łodzią motorową.  Doświadczeni instruktorzy dadzą Ci różnego rodzaju wskazówki, które pozwolą Ci postawić pierwsze kroki.To przeżycie jest najlepszym sposobem, aby rozpocząć swoją przygodę z wakeboardem. Jeżeli masz już doświadczenie w tej dziedzinie sportu, będziesz miał okazję nauczyć się różnych tricków. Gotowy na emocjonującą jazdę?

Prezent obejmuje:

  • Pływanie na wakeboardzie za łodzią motorową przystosowaną do uprawiania sportów wodnych,
  • Nieograniczony akwen dający swobodne pływanie oraz bezpieczne wykonywanie tricków,
  • Doskonałą zabawę i niezapomniane przeżycia!

Szukasz pomysłu na oryginalny prezent dla chłopaka lub mężczyzny? Poznaj Wakeboarding to ciekawy podarunek dla osób, które uwielbiają sporty wodne i chętnie spędzają aktywnie czas wolny! Podaruj voucher na urodziny, Dzień Chłopaka lub na Święta. Wręczając prezent w postaci przeżycia masz gwarancję, iż osoba obdarowana na długo zapamięta emocje towarzyszące realizacji. Jeżeli jednak szukasz innych inspiracji, zobacz koniecznie nasze propozycje, które przygotowaliśmy na nadchodzący sezon.

 


Miejsce realizacji

Łacha k. Serocka

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

30 minut

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń dla widzów obserwujących z ziemi. Dodatkowo możliwość obserwacji z łodzi holującej w zależności od warunków.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Pływanie odbywa się za łodzią motorową przystosowaną do uprawiania sportów wodnych na wakeboardzie Hyperlite Franchise. Prędkość pływania dostosowana do warunków i umiejętności uczestnika. W pływaniu mogą brać udział 2 osoby, przy czym na wakeboardzie pozostaje jedna z nich a druga towarzyszy na łodzi, mogą pływać na zmianę. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas przeżycia. Minimalny wiek uczestnika: 14 lat. Osoba obdarowana wyposażona jest w środki asekuracyjne oraz piankę.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.