JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Poznaj Narty Wodne | Warszawa

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia, przedstawionego obok, lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Poznaj Narty Wodne | Warszawa

Łacha k. Serocka
1 os.

249,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Wiatr we włosach, kropelki wody na skórze, duża prędkość i przepiękny Zalew Zegrzyński - to muszą być narty wodne! Zawsze chciałeś poznać tajniki tego sportu? Teraz masz okazję! Poznaj ten niesamowity sport pod okiem profesjonalnych instruktorów. W pierwszej kolejności poznasz teorię oraz zapoznasz się ze sprzętem. Następnie założysz piankę, narty i wejdziesz do wody! Tutaj również zaczniesz od podstaw - nauki startu z wody oraz lądowania. Następnie przekonasz się, w jaki sposób utrzymać właściwą postawę oraz jak pływać w kilwaterze. Już tylko krok dzieli Cię od nauki pokonywania fal i swobodnego pływania na nartach! Profesjonalny sprzęt, instruktorzy oraz Zalew Zegrzyński czekają na Ciebie! Gotowy na niesamowitą przygodę oraz cudowne wspomnienia?

 Prezent obejmuje:

  • Przygotowanie teoretyczne,
  • Rozgrzewka i zapoznanie się ze sprzętem,
  • Nauka startu na nartach z wody i lądowania w wodzie,
  • Nauka utrzymania optymalnej sylwetki i pływania w kilwaterze,
  • Nauka przechodzenia przez fale,
  • Pływanie dowolne pod okiem instruktora.

Nie masz pomysłu na ekstremalny prezent dla kolegi, dziewczyny, męża lub żony?  Poznaj Narty Wodne to genialny podarunek! To ciekawy upominek, który nie tylko zapewnia ogromną frajdę, lecz także trwałe wspomnienia. To świetny prezent dla każdego, kto ceni sobie aktywny wypoczynek oraz dobrą zabawę. Potrzebny Ci jest prezent na Dzień Chłopka, rocznicę lub urodziny? Nie musisz szukać dalej! Zobacz jakie cudowne prezenty przygotowaliśmy dla Twoich bliskich, sprawdź nasz katalog marzeń i zamień marzenia na wspomnienia!


Miejsce realizacji

Łacha k. Serocka

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń dla widzów obserwujących z ziemi. Dodatkowo możliwość obserwacji z łodzi holującej w zależności od warunków.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika: 14 lat. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas przeżycia. Szkolenie prowadzone jest przez instruktorów z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Prezent realizowany w grupach maksymalnie 3 osobowych. Każdy uczestnik wyposażony jest w kamizelkę ratunkową, kask i piankę. Pływanie odbywa się za łodzią motorową przeznaczoną do holowania narciarzy wodnych.


LISTA DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1309
Filtruj Prezenty

Opinie (1)

Kasia

Obdarowani prezentem byli zachwyceni :) Organizacja na wysokim poziomie, wszystko fachowo w miłej i wesołej atmosferze.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.