PaulinaLupa.com

Marzy Ci się profesjonalna sesja zdjęciowa? A może chcesz skorzystać z porady stylistki? Świetnie! Zapraszamy do PaulinaLupa.com, czyli do miejsca na mapie Poznania, w którym można odbyć zarówno niezapomnianą sesję zdjęciową, jak i skorzystać z porad lub zakupów z osobą, która zna obecne trendy ze świata mody. Wybierz Sam! Taki niecodzienny podarunek to dobry pomysł na prezent dla bliskich Ci osób. Firma działa od ponad 11 lat, zapewniając swoim klientom wspaniałe sesje zdjęciowe, które stanowią niezapomnianą pamiątkę na całe życie. Zobacz, jak wygląda profesjonalna sesja fotograficzna i spełnij marzenia swoje lub swoich znajomych.
Szukaj po kategorii

Studio Paulina Lupa w Poznaniu

Studio Paulina Lupa to wyjątkowe miejsce na mapie Poznania, w którym zadbasz o swój wizerunek, styl i w dodatku uwiecznisz go na profesjonalnych fotografiach. Właścicielka firmy Paulina Lupa jest doświadczoną stylistką, fotografką, choreografką i producentkom. Swoje usługi wykonuje z wielką pasją, a talent, który posiada do kreowania pięknej rzeczywistości, pokazują efekty jej fantastycznych sesji i stylizacji. Oprócz tego Paulina na co dzień szkoli modeli i modelki, organizuje warsztaty z wizerunku, uczy ludzi jak najlepiej się zaprezentować i występować na scenie. Jak sama o sobie mówi: „kocha ludzi” i pała do nich ogromną pasją, wierząc, że w każdym drzemie wewnętrzne piękno, które ona wydobywa na wierzch.

Profesjonalna sesja fotograficzna w Poznaniu

Jeśli marzy Ci się metamorfoza, chcesz zmienić coś w swoim wyglądzie i stylu albo potrzebujesz profesjonalnych zdjęć dla siebie lub do portfolio – trafiłaś idealnie! W ofercie Studia Paulina Lupa znajdziesz szeroki wybór sesji fotograficznych, dopasowanych tematycznie do okazji i potrzeb klientów. Zdjęcia wykonywane są w profesjonalnym studiu, a także w plenerze. Różnego typu sesje fotograficzne takie jak: „Kobiecy Akt”, „Będę Mamo” czy „Dla Najmłodszych” świadczą o wszechstronności fotografki i bogatym doświadczeniu. Wykonywane przez nią sesje zdjęciowe są bardzo kreatywne i twórcze. Dzięki pełnej głowie pomysłów artystka zainspiruje nawet najbardziej nieśmiałych modeli, sprawiając, że będą czuli się swobodnie i naturalnie przed obiektywem.

Paulina Lupa - fotograf i stylistka

Oprócz sesji zdjęciowych możesz zdecydować się również na usługi stylistki. Teraz nawet jest to możliwe bez wychodzenia z domu, wybierając Porady stylistyczne „Stylistka On-Line"". Otwórz przed Pauliną swoją szafę, a podpowie Ci, czego należy się pozbyć, a co wręcz przeciwnie ustawić na przednie wieszaki! Podczas konsultacji przeprowadzana jest również analiza kolorystyczna, dzięki której możesz się dowiedzieć jakie barwy Ci pasują, a których powinnaś unikać. Ponadto dobierzecie odpowiednie kroje, fasony i tkaniny, które podkreślą Twoje atuty. Poznasz nowe trendy i będziesz na bieżąco z tym co teraz jest na topie!
Zafunduj sobie profesjonalną sesję zdjęciową lub wizytę u stylisty i odmień swój wizerunek!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.