Porady stylistyczne "Stylistka On-Line"

Nowość Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Porady stylistyczne "Stylistka On-Line"


Cała Polska
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

200,00 zł

200,00 zł

O prezencie

Zastanawiasz się nad metamorfozą? Chciałbyś poznać opinię kogoś doświadczonego, kto pomoże odnaleźć Ci Twój własny styl? Zapraszamy na spotkanie ze Stylistką On-Line! Połączycie się przez komunikator i odbędziecie konstruktywną rozmowę! Profesjonalna stylistka dokona analizy Twojej sylwetki, powie czym kierować się przy wyborze ubrań, podpowie jakie kolory najbardziej pasują oraz omówi ubrania, w których najczęściej chodzisz! Takie spotkanie to idealna okazja, aby odkryć swoje nowe “ja”!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje spotkanie online z profesjonalną stylistką. Prezent przeznaczony jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa spotkanie?
Spotkanie potrwa około godzinę.

W czym pomoże mi stylistka?
Stylistka dokona analizy Twojej sylwetki, powie jak dokładnie zmierzyć ciało, omówi kolorystykę, przeanalizuje Twoje ulubione ubrania i podpowie co należy zmienić, podpowie czym kierować się przy wyborze nowych ubrań, przygotuje Cię do samodzielnego, rzetelnego przejrzenia swojej szafy oraz powie jakie dodatki do Ciebie pasują.

Stylistka On-Line sprawdzi się jako:
prezent dla żony, prezent dla mamy, prezent na Dzień Kobiet

Szukasz ciekawego pomysłu na prezent dla kobiety? Chciałabyś uszczęśliwić swoją przyjaciółkę? Spotkanie ze Stylistką On-Line to znakomity podarunek, który dostarczy pozytywnych wrażeń każdej kobiecie! Zmotywuj ją do metamorfozy na lepsze! Idealny upominek z okazji urodzin, imienin lub Świąt Bożego Narodzenia! Podaruj modowe emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cała Polska

Obowiązujący strój

Nie ma znaczenia.

Czas trwania

1 godzina

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Stabilne łącze internetowe.Połączymy się przez Skype, Facebook lub Whatsapp pokażesz  swoją sylwetkę i według instrukcji zmierzysz swoje ciało, dokonacie analizy sylwetki i dowiesz się jakie są fasony ubrań są dedykowane dla Ciebie
omówineie kolorystyki jaką powinnaś według zasad używać, przygotowanie 3 kompletów Twoich ubrań najczęściej noszonych i je omówimy, nauczysz się co i jak wybierać, przygotowanie do zrobienia samodzielnie przeglądu szafy oraz jak stworzyć swoją kompaktową szafę, jakie dodatki, buty wybierać dla Ciebie aby stworzyć Twój styl.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Studio Paulina Lupa

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.