(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Porady stylistyczne "Stylistka On-Line"

Tylko u nas
5.0 1 Opinii

Porady stylistyczne "Stylistka On-Line"


Cała Polska
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

400,00 zł

400,00 zł

O prezencie

Zastanawiasz się nad metamorfozą? Chciałbyś poznać opinię kogoś doświadczonego, kto pomoże odnaleźć Ci Twój własny styl? Zapraszamy na spotkanie ze Stylistką On-Line! Połączycie się przez komunikator i odbędziecie konstruktywną rozmowę! Profesjonalna stylistka dokona analizy Twojej sylwetki, powie czym kierować się przy wyborze ubrań, podpowie jakie kolory najbardziej pasują oraz omówi ubrania, w których najczęściej chodzisz! Takie spotkanie to idealna okazja, aby odkryć swoje nowe “ja”!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje spotkanie online z profesjonalną stylistką. Prezent przeznaczony jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa spotkanie?
Spotkanie potrwa około godzinę.

W czym pomoże mi stylistka?
Stylistka dokona analizy Twojej sylwetki, powie jak dokładnie zmierzyć ciało, omówi kolorystykę, przeanalizuje Twoje ulubione ubrania i podpowie co należy zmienić, podpowie czym kierować się przy wyborze nowych ubrań, przygotuje Cię do samodzielnego, rzetelnego przejrzenia swojej szafy oraz powie jakie dodatki do Ciebie pasują.

Stylistka On-Line sprawdzi się jako:
prezent dla żony, prezent dla mamy, prezent na Dzień Kobiet

Szukasz ciekawego pomysłu na prezent dla kobiety? Chciałabyś uszczęśliwić swoją przyjaciółkę? Spotkanie ze Stylistką On-Line to znakomity podarunek, który dostarczy pozytywnych wrażeń każdej kobiecie! Zmotywuj ją do metamorfozy na lepsze! Idealny upominek z okazji urodzin, imienin lub Świąt Bożego Narodzenia! Podaruj modowe emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cała Polska

Obowiązujący strój

Nie ma znaczenia.

Czas trwania

1 godzina

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Stabilne łącze internetowe. Połączymy się przez Skype, Facebook lub Whatsapp pokażesz  swoją sylwetkę i według instrukcji zmierzysz swoje ciało, dokonacie analizy sylwetki i dowiesz się jakie są fasony ubrań są dedykowane dla Ciebie
omówienie kolorystyki jaką powinnaś według zasad używać, przygotowanie 3 kompletów Twoich ubrań najczęściej noszonych i je omówimy, nauczysz się co i jak wybierać, przygotowanie do zrobienia samodzielnie przeglądu szafy oraz jak stworzyć swoją kompaktową szafę, jakie dodatki, buty wybierać dla Ciebie aby stworzyć Twój styl.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Studio Paulina Lupa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Ewa

Serdecznie polecam, uzyskalam dużo przydatnych informacji dotyczących fasonu ubrań odpowiednich do mojej figury.

Zobacz inne propozycje