JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Sesja Fotograficzna "Będziemy Rodzicami" | Poznań

Sesja Fotograficzna "Będziemy Rodzicami" | Poznań


Poznań
2 os.

550 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
550 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Ciąża to wyjątkowy czas. Ten piękny okres związany z pojawieniem się na świecie nowego życia z pewnością zapadnie Wam, rodzicom, w pamięć! By jednak jeszcze lepiej utrwalić go w Waszych wspomnieniach, mamy dla Was coś specjalnego — Sesję Fotograficzną „Będziemy Rodzicami”! Do Waszej dyspozycji zostaną oddane umiejętności profesjonalnego fotografa, stylisty i wizażystki. Wszystko po to, byście jak najlepiej czuli się przed aparatem! To będzie fantastyczna pamiątka!

Jak będzie wyglądało wasze przeżycie?
Sesja Fotograficzna obejmuje spotkanie studiu, plenerze lub w Waszym domu. Prezent obejmuje jedną stylizację i 20 wybranych przez siebie zdjęć po sesji.

Co wchodzi w skład sesji?
Oprócz samej sesji fotograficznej zostaniecie otoczeni opieką makijażystki, która jeśli będziecie mieć takie życzenie, wykona dla Was profesjonalny makijaż fotograficzny. Przed samymi zdjęciami porady stylisty-fotografa pomogą również dobrać odpowiednią stylizację z przyniesionych przez Was ubrań. Wyjdzie pięknie!

Czy wiecie, że...
Sesje fotograficzne są jedną z najczęściej wybieranych pamiątek celebrujących narodziny potomka?

Sesja Fotograficzna „Będziemy Rodzicami” sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent ślubny, prezent dla dwojga.

Szukasz pomysłu na prezent dla pary, która spodziewa się dziecka? A może chciałbyś sprawić piękny prezent dla zakochanych przyszłych rodziców, który będzie dla nich niezapomnianą pamiątką? Sesja Fotograficzna „Będziemy Rodzicami” z pewnością ucieszy wszystkich oczekujących przyjścia na świat dziecka. To wymarzony prezent na ten wyjątkowy czas! Podaruj go w magicznej atmosferze jako prezent na Święta Bożego Narodzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

W studiu Obdarowanymi opiekuje się profesjonalny fotograf - wizażystka - fryzjerka. Sesja Fotograficzna obejmuje spotkanie w studiu, plenerze lub domu. Osoby obdarowane będą miały wykonany profesjonalny makijaż fotograficzny. W ramach prezentu w czasie sesji porady stylistki-fotografa pomogą w dobraniu odpowiedniej stylizacji z ubrań, które przynoszą Obdarowani. Po sesji otrzymają zdjęcia-miniaturki mailem do wybrania i gotowe zdjęcia zostaną wysłane przez Internet do pobrania lub na życzenie nagrane na płycie CD w ilości 20 zdjęć obrobionych graficznie.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.