(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Sesja Fotograficzna "Będziemy Rodzicami" | Poznań

0.0 0 Opinii

Sesja Fotograficzna "Będziemy Rodzicami" | Poznań


Poznań
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1500,00 zł

1500,00 zł

O prezencie

Ciąża to wyjątkowy czas. Ten piękny okres związany z pojawieniem się na świecie nowego życia z pewnością zapadnie Wam, rodzicom, w pamięć! By jednak jeszcze lepiej utrwalić go w Waszych wspomnieniach, mamy dla Was coś specjalnego — Sesję Fotograficzną „Będziemy Rodzicami”! Do Waszej dyspozycji zostaną oddane umiejętności profesjonalnego fotografa, stylisty i wizażystki. Wszystko po to, byście jak najlepiej czuli się przed aparatem! To będzie fantastyczna pamiątka!

Jak będzie wyglądało wasze przeżycie?
Sesja Fotograficzna obejmuje spotkanie studiu, plenerze lub w Waszym domu. Prezent obejmuje jedną stylizację i 20 wybranych przez siebie zdjęć po sesji.

Co wchodzi w skład sesji?
Oprócz samej sesji fotograficznej zostaniecie otoczeni opieką makijażystki, która jeśli będziecie mieć takie życzenie, wykona dla Was profesjonalny makijaż fotograficzny. Przed samymi zdjęciami porady stylisty-fotografa pomogą również dobrać odpowiednią stylizację z przyniesionych przez Was ubrań. Wyjdzie pięknie!

Czy wiecie, że...
Sesje fotograficzne są jedną z najczęściej wybieranych pamiątek celebrujących narodziny potomka?

Sesja Fotograficzna "Będziemy Rodzicami" | Poznań  sprawdzi się jako prezent dla pary, która spodziewa się dziecka. To wymarzony prezent na ten wyjątkowy czas! Podaruj go w magicznej atmosferze jako prezent na Święta Bożego Narodzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

3 godziny.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

W studiu Obdarowanymi opiekuje się profesjonalny fotograf - wizażystka - fryzjerka. Sesja Fotograficzna obejmuje spotkanie w studiu, plenerze lub domu. Osoby obdarowane będą miały wykonany profesjonalny makijaż fotograficzny. W ramach prezentu w czasie sesji porady stylistki-fotografa pomogą w dobraniu 3 stylizacji z ubrań, które przynoszą Obdarowani. Po sesji otrzymają zdjęcia-miniaturki mailem do wybrania i gotowe zdjęcia zostaną wysłane przez Internet do pobrania lub na życzenie nagrane na płycie CD w ilości 20 zdjęć obrobionych graficznie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Studio Paulina Lupa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje