(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Sesja Fotograficzna "Moje Portfolio" | Poznań

0.0 0 Opinii

Sesja Fotograficzna "Moje Portfolio" | Poznań


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

899,00 zł

899,00 zł

O prezencie

Marzysz o profesjonalnej sesji zdjęciowej, która nie tylko wyrazi Ciebie, ale będzie również doskonale pasować do Twojego CV lub portfolio? Potrzebujesz doskonałych zdjęć, które ukażą Twój profesjonalizm? Sesja Fotograficzna "Moje Portfolio" w Poznaniu to niezwykła okazja, by pokazać się z zupełnie nowej strony. Do Twojej dyspozycji pozostaje profesjonalny fotograf, wizażystka oraz fryzjerka. Sesja może odbyć się w studiu lub plenerze - jak Ci wygodnie. Wszystko odbywa się na Twoich zasadach! Samodzielnie wybierzesz również zdjęcia, które zostaną poddane obróbce, w końcu to Ty wiesz najlepiej, na czym Ci zależy.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje profesjonalną sesję zdjęciową, przeznaczoną dla jednej osoby. Dla kobiet przewidziano profesjonalny makijaż fotograficzny.

Co otrzymam w ramach sesji?
Opiekę nad Twoim wyglądem przejmie wizażystka i fryzjerka.

Ile czasu potrwa sesja? 
Sesja Fotograficzna potrwa około 2 godzin.

Gdzie odbędzie się sesja?
Sesja zdjęciowa może odbyć się w studiu lub plenerze.

Sesja Fotograficzna "Moje Portfolio" | Poznań sprawdzi się jako:
prezent dla ukochanej, prezent na Dzień Kobiet, prezent dla koleżanki

Sesja Fotograficzna "Moje Portfolio" w Poznaniu to niezwykły i oryginalny pomysł na prezent dla kobiety. Okazja, by stworzyć zupełnie nowy wizerunek i zapewnić niesamowite emocje to idealne połączenie, które znakomicie wpasowuje się w charakter świąt Bożego Narodzenia lub imienin. Wybierając oryginalny prezent dla niej, masz pewność, że będzie zachwycona i zaskoczona jednocześnie. Voucher na sesję fotograficzną to emocjonalny podarunek. Zobacz, jak łatwo spełnić marzenia bliskiej osoby - wybierz przeżycie!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Zalecamy kilka kompletów ubrań dla wybrania stylizacji na sesję.

Czas trwania

2 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

W studiu Obdarowanymi opiekuje się profesjonalny fotograf - wizażystka - fryzjerka. Obdarowana Pani będzie miała wykonany profesjonalny makijaż fotograficzny. W ramach prezentu 2 stylizacje na bazie ubrań, które obdarowana osoba przynosi sama. Sesja obejmuje spotkanie z fotografem w studiu lub plenerze. Po sesji otrzymają zdjęcia-miniaturki mailem do samodzielnego wybrania i gotowe będą wysłane przez internet do pobrania lub na życzenie nagrane na płycie CD w ilości 10 zdjęć obrobionych graficznie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Studio Paulina Lupa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje