JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Sesja Fotograficzna "Dla Najmłodszych" | Poznań

Sesja Fotograficzna "Dla Najmłodszych" | Poznań


Poznań
2 os.

450 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
450 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Zatrzymaj w kadrze chwile waszego szczęścia, tak aby po latach były obrazem beztroskiego dzieciństwa. Piękne fotografie dziecka, po które sięgniesz w jesień życia, dostarczą ci mnóstwo radości i emocji. Profesjonalny fotograf zatrzyma wspaniałe chwile z Waszym dzieckiem w roli głównej. Profesjonalna Sesja Fotograficzna "Dla Najmłodszych" w Poznaniu to okazja, by zatrzymać na zdjęciach beztroski okres dzieciństwa. Jest to nie tylko wspaniała pamiątką, która zostaje w rodzinie na zawsze, ale także fajny pomysł na prezent dla najbliższych np. dziadków. Wybierz sesję zdjęciową dla dzieci, zapewniając im fajną przygodę i cudowną pamiątkę!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje sesję fotograficzną, przeznaczoną dla dzieci.

Gdzie odbywa się sesja zdjęciowa?
Sesja fotograficzna może odbyć się w studiu, w plenerze lub w domu osób obdarowanych.

Jak będzie wyglądała sesja fotograficzna?
W ramach przeżycia zostaną wykonane zdjęcia z 1-4 stylizacji, które zostaną przygotowane na bazie ubrań, które dzieci będą miały ze sobą. Można zabrać dziecku ulubione zabawki, przedmioty jego hobby lub książki, by pokazać, że jest pilnym uczniem!

Ile czasu potrwa sesja fotograficzna dla dzieci w Poznaniu?
Sesja zdjęciowa dla dzieci w Poznaniu potrwa około 1-2 godziny.

Ile zdjęć otrzymamy po sesji?
Po sesji otrzymacie e-mail ze zdjęciami-miniaturkami do samodzielnego wyboru. Wybrane zdjęcia zostaną wysłane przez internet w postaci gotowego linku do pobrania bądź nagrane na płycie CD (lub innym nośniku danych) w ilości 10 zdjęć poddanych profesjonalnej obróbce graficznej.

Sesja Fotograficzna "Dla Najmłodszych" | Poznań sprawdzi się jako:
prezent dla dzieci, prezent na Dzień Dziecka, prezent na urodziny

Szukasz pomysłu na prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka? Wybierz sesję zdjęciową dla swoich dzieci i podaruj dziadkom wspaniałe pamiątki, które będą ozdobą w ich domu! Sesja Fotograficzna "Dla Najmłodszych" w Poznaniu to wspaniały podarunek i sposób, by zatrzymać beztroski okres dzieciństwa na wspaniałych zdjęciach, stanowiących pamiątkę na całe życie. Sesja Zdjęciowa dla dzieci i piękne fotografie, które zostaną wysłane, to wspaniały prezent dla rodziny, dziadków, wujka i cioci lub rodziców chrzestnych. Może szukasz prezentu od dzieci dla rodziny na święta Bożego Narodzenia? Wybierz profesjonalną sesję fotograficzną!
Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Dowolny.

Czas trwania

1-2 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu może pojawić się tylko osoba obdarowana z rodzicem/prawnym opiekunem.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację prezentu w plenerze (decyzje podejmuje wykonawca). W takim wypadku sesja odbywa się w studiu.

Informacje dodatkowe

Sesja Fotograficzna „Dla Najmłodszych" obejmuje spotkanie z fotografem w studiu, plenerze lub domu w Poznaniu. W ramach prezentu 1-4 stylizacje na bazie ubrań, które obdarowani przynoszą sobie sami. Można zabrać dziecku ulubione zabawki lub przedmioty jego hobby. Po sesji Obdarowany otrzymuje zdjęcia-miniaturki mailem do samodzielnego wybrania i gotowe będą wysłane przez internet do samodzielnego pobrania lub na życzenie nagrane na płycie CD w ilości 10 zdjęć obrobionych graficznie.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.