(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Sesja Fotograficzna "Dla Najmłodszych" | Poznań

5.0 2 Opinii

Sesja Fotograficzna "Dla Najmłodszych" | Poznań


Poznań
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

899,00 zł

899,00 zł

O prezencie

Zatrzymaj w kadrze chwile waszego szczęścia, tak aby po latach były obrazem beztroskiego dzieciństwa. Piękne fotografie dziecka, po które sięgniesz w jesień życia, dostarczą ci mnóstwo radości i emocji. Profesjonalny fotograf zatrzyma wspaniałe chwile z Waszym dzieckiem w roli głównej. Profesjonalna Sesja Fotograficzna "Dla Najmłodszych" w Poznaniu to okazja, by zatrzymać na zdjęciach beztroski okres dzieciństwa. Jest to nie tylko wspaniała pamiątką, która zostaje w rodzinie na zawsze, ale także fajny pomysł na prezent dla najbliższych np. dziadków. Wybierz sesję zdjęciową dla dzieci, zapewniając im fajną przygodę i cudowną pamiątkę!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje sesję fotograficzną, przeznaczoną dla dzieci.

Gdzie odbywa się sesja zdjęciowa?
Sesja fotograficzna może odbyć się w studiu, w plenerze lub w domu osób obdarowanych.

Jak będzie wyglądała sesja fotograficzna?
W ramach przeżycia zostaną wykonane zdjęcia z 2 stylizacje, które zostaną przygotowane na bazie ubrań, które dzieci będą miały ze sobą. Można zabrać dziecku ulubione zabawki, przedmioty jego hobby lub książki, by pokazać, że jest pilnym uczniem!

Ile czasu potrwa sesja fotograficzna dla dzieci w Poznaniu?
Sesja zdjęciowa dla dzieci w Poznaniu potrwa około 1-2 godziny.

Ile zdjęć otrzymamy po sesji?
Po sesji otrzymacie e-mail ze zdjęciami-miniaturkami do samodzielnego wyboru. Wybrane zdjęcia zostaną wysłane przez internet w postaci gotowego linku do pobrania bądź nagrane na płycie CD (lub innym nośniku danych) w ilości 10 zdjęć poddanych profesjonalnej obróbce graficznej.

Sesja fotograficzna „Dla Najmłodszych” | Poznań to ciekawa forma uwiecznienia najlepszych dziecięcych lat. Sprawdzi się jako wspaniały prezent dla dzieci, a gotowe zdjęcia będą również cudownym podarunkiem dla najbliższych.Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Dowolny.

Czas trwania

1-2 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację prezentu w plenerze (decyzje podejmuje wykonawca). W takim wypadku sesja odbywa się w studiu.

Ważne informacje

Przeżycie przeznaczone jest dla dzieci i obejmuje spotkanie z fotografem w studiu, plenerze lub domu w Poznaniu. W ramach prezentu: 2 stylizacje na bazie ubrań, które obdarowani przynoszą ze sobą. Można zabrać dziecku ulubione zabawki lub przedmioty związane z jego hobby. Po sesji Obdarowany otrzymuje zdjęcia-miniaturki mailem do samodzielnego wybrania i gotowe będą wysłane przez Internet lub na życzenie mogą być nagrane na płycie CD w liczbie 10 zdjęć obrobionych graficznie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Studio Paulina Lupa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 2 Opinii

Remigiusz

Sesja wykonana w bardzo profesjonalny sposób, super podejście do dzieci. Chłopaki wyluzowały się i zdjęcia wyszły bardzo naturalnie.

Jasie

Sesja wykonana bardzo profesjonalnie. Pani fotograf jest przemiłą osobą, podczas zdjęć nie czuliśmy się skrępowani. Dostaliśmy możliwość wykonania sesji w domu. Gorąco polecamy ;)

Zobacz inne propozycje