JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Sesja Fotograficzna "Dla Najmłodszych" | Poznań

Sesja Fotograficzna "Dla Najmłodszych" | Poznań


Poznań
2 os.

450 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
450 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Zatrzymaj w kadrze chwile waszego szczęścia, tak aby po latach były obrazem beztroskiego dzieciństwa. Piękne fotografie dziecka, po które sięgniesz w jesień życia, dostarczą ci mnóstwo radości i emocji. Profesjonalny fotograf zatrzyma wspaniałe chwile z Waszym dzieckiem w roli głównej.

Oryginalny upominek to twardy orzech do zgryzienia. Jeżeli poszukujesz pomysłu na prezent na Walentynki dla kobiety lub dla zakochanej pary - sesja fotograficzna na pewno sprawdzi się jako wymarzony prezent urodzinowy, imieninowy czy świąteczny. Podaruj voucher na prezent i zapewnij bliskim wspaniałą pamiątkę!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Dowolny.

Czas trwania

1-2 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu może pojawić się tylko osoba obdarowana z rodzicem/prawnym opiekunem.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację prezentu w plenerze (decyzje podejmuje wykonawca). W takim wypadku sesja odbywa się w studiu.

Informacje dodatkowe

Sesja Fotograficzna „Dla Najmłodszych" obejmuje spotkanie z fotografem w studiu, plenerze lub domu w Poznaniu. W ramach prezentu 1-4 stylizacje na bazie ubrań, które obdarowani przynoszą sobie sami. Można zabrać dziecku ulubione zabawki lub przedmioty jego hobby. Po sesji Obdarowany otrzymuje zdjęcia-miniaturki mailem do samodzielnego wybrania i gotowe będą wysłane przez internet do samodzielnego pobrania lub na życzenie nagrane na płycie CD w ilości 10 zdjęć obrobionych graficznie.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.