Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Sesja Fotograficzna "Nasz Ślub" | Poznań

0.0 0 Opinii

Sesja Fotograficzna "Nasz Ślub" | Poznań


Poznań
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1200,00 zł

1200,00 zł

O prezencie

Cóż to był za ślub... Zatrzymajcie piękno tej chwili! Każda sesja jest wyjątkowa, dostosowana do Waszych potrzeb. Niezwykła pamiątka, niezwykłego dnia! Dzięki pięknym zdjęciom będziecie mogli wspominać najpiękniejszą uroczystość w Waszym życiu przez długi czas. Sesja Fotograficzna "Nasz Ślub" w Poznaniu to okazja, by na wspaniałych fotografiach zatrzymać magiczny moment przygotowań do ślubu lub zapewnić sobie wspaniałą sesję małżeńską. Do Waszej dyspozycji pozostaje fotograf-wizażystka, która zapewni profesjonalne przygotowanie wizualne oraz wspaniałe zdjęcia, które stanowić będą niezwykłą pamiątkę!

Sesja Fotograficzna "Nasz Ślub" | Poznań sprawdzi się jako:

Sesja Fotograficzna sprawdzi się doskonale jako prezent Ślubny. Napewno zaskoczy zakochanych i zagwarantuje im pamiątkę z tego cudownego wydażenia.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje sesję fotograficzną dla dwóch osób (pary). Pani dodatkowo otrzyma profesjonalny makijaż ślubny.

Gdzie odbywa się sesja?
Sesja może odbyć się w studiu lub w plenerze.

Ile czasu potrwa sesja?
Sesja fotograficzna potrwa około 2-3 godziny.

Sesja Fotograficzna "Nasz Ślub" | Poznań sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent na zaręczyny, prezent ślubny

Pomysł na prezent ślubny to nie lada wyzwanie. Na szczęście przychodzimy Ci z pomocą. Podaruj znajomym Voucher na prezent Sesja Fotograficzna "Nasz Ślub". Dzięki temu będą mogli uwiecznić wspomnienia z najpiękniejszego dnia w ich życiu. Upominek w formie przeżycia to doskonała propozycja na prezent dla Młodej Pary. Voucher na profesjonalną sesję fotograficzną to sprawdzony prezent z okazji zaręczyn oraz niezwykła niespodzianka dla ukochanej. Zobacz, jak łatwo spełnia się marzenia!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ślubny

Czas trwania

ok. 2-3 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację prezentu w plenerze (decyzje podejmuje wykonawca). W takim wypadku sesja odbywa się w studiu.

Ważne informacje

Sesja obejmuje spotkanie z fotografem w studiu lub plenerze. Obdarowanymi opiekuje się profesjonalny fotograf - wizażystka. Pani będzie miała wykonany profesjonalny ślubny makijaż fotograficzny. Po sesji Obdarowani otrzymają zdjęcia-miniaturki mailem do samodzielnego wybrania i gotowe zostaną wysłane przez Internet do pobrania lub na życzenie nagrane na płycie CD w ilości 20 zdjęć obrobionych graficznie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Studio Paulina Lupa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje