JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Sesja Fotograficzna "Nasz Ślub" | Poznań

Sesja Fotograficzna "Nasz Ślub" | Poznań


Poznań
2 os.

600 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
600 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Cóż to był za ślub... Zatrzymajcie piękno tej chwili! Każda sesja jest wyjątkowa, dostosowana do Waszych potrzeb. Niezwykła pamiątka, niezwykłego dnia! Dzięki pięknym zdjęciom będziecie mogli wspominać najpiękniejszą uroczystość w Waszym życiu przez długi czas. Sesja Fotograficzna "Nasz Ślub" w Poznaniu to okazja, by na wspaniałych fotografiach zatrzymać magiczny moment przygotowań do ślubu lub zapewnić sobie wspaniałą sesję małżeńską. Do Waszej dysopzycji pozostaje fotograf-wizażystka, która zapewni profesjonalne przygotowanie wizualne oraz wspaniałe zdjęcia, które stanowić będą niezwykłą pamiątkę!

Sesja Fotograficzna "Nasz Ślub" | Poznań sprawdzi się jako:

Sesja Fotograficzna sprawdzi się doskonale jako prezent Ślubny. Napewno zaskoczy zakochanych i zagwarantuje im pamiątkę z tego cudownego wydażenia.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje sesję fotograficzną dla dwóch osób (pary). Pani dodatkowo otrzyma profesjonalny makijaż ślubny.

Gdzie odbywa się sesja?
Sesja może odbyć się w studiu lub w plenerze.

Ile czasu potrwa sesja?
Sesja fotograficzna potrwa około 2-3 godziny.

Sesja Fotograficzna "Nasz Ślub" | Poznań sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent na zaręczyny, prezent ślubny

Pomysł na prezent ślubny to nie lada wyzwanie. Na szczęście przychodzimy Ci z pomocą. Podaruj znajomym Voucher na prezent Sesja Fotograficzna "Nasz Ślub". Dzięki temu będą mogli uwiecznić wspomnienia z najpiękniejszego dnia w ich życiu. Upominek w formie przeżycia to doskonała propozycja na prezent dla Młodej Pary. Voucher na profesjonalną sesję fotograficzną to sprawdzony prezent z okazji zaręczyn oraz niezwykła niespodzianka dla ukochanej. Zobacz, jak łatwo spełnia się marzenia!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ślubny

Czas trwania

ok. 2-3 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację prezentu w plenerze (decyzje podejmuje wykonawca). W takim wypadku sesja odbywa się w studiu.

Informacje dodatkowe

Sesja obejmuje spotkanie z fotografem w studiu lub plenerze. Obdarowanymi opiekuje się profesjonalny fotograf - wizażystka. Pani będzie miała wykonany profesjonalny ślubny makijaż fotograficzny. Po sesji Obdarowani otrzymają zdjęcia-miniaturki mailem do samodzielnego wybrania i gotowe zostaną wysłane przez Internet do pobrania lub na życzenie nagrane na płycie CD w ilości 20 zdjęć obrobionych graficznie.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.