JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Sesja Fotograficzna "Metamorfoza" | Poznań

Sesja Fotograficzna "Metamorfoza" | Poznań


Poznań
1 os.

800 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
800 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Na Sesji Fotograficznej "Metamorfoza" styliści pomogą tak dobrać elementy ubioru, dodatki, makijaż i fryzurę, aby tworzyły ciekawy, oryginalny zestaw, który podkreślać ma urodę, charakter i osobowość, a nawet kreować nowy, niepowtarzalny wizerunek. Na pewno warto taką przemianę uwiecznić na zawsze na zdjęciach. Profesjonalny fotograf, wizażystka oraz fryzjerka zadbają, by Twój wygląd był absolutnie zniewalający. Twoja niezwykła stylizacja zostanie uwieczniona na pięknych fotografiach, które będą stanowiły niezwykłą pamiątkę! 

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje udział w profesjonalnej sesji fotograficznej "Metamorfoza", podczas której zostanie wykonany profesjonalny makijaż fotograficzny oraz będzie można skorzystać z porad doświadczonej stylistki. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

W jakiej formie otrzymam zdjęcia?
Zdjęcia zostaną wysłane internetowo (gotowe do pobrania) lub na życzenie mogą zostać nagrane na płycie CD. Otrzymasz około 30 zdjęć obrobionych graficznie i 3 zdjęcia wykonane przed metamorfozą.

Gdzie odbywa się fotograficzna sesja?
Sesja odbywa się w studiu lub w plenerze.

Ile czasu potrwa sesja zdjęciowa?
Profesojnalna sesja fotograficzna potrwa około 4 godziny.

Sesja Fotograficzna "Metamorfoza" | Poznań sprawdzi się jako:
prezent dla kobiety, prezent dla żony, prezent na Dzień Kobiet

Czy łatwo jest spełnić marzenia ukochanej? Oczywiście! Wystarczy wybrać niezwykły prezent w Poznaniu, jakim jest profesjonalna Sesja Fotograficzna "Metamorfoza" to oryginalny podarunek, który spdoba się kobietom w każdym wieku. Niesamowita przygoda przed obiektywem to znakomity pomysł na prezent dla niej w Poznaniu. Voucher na sesję fotograficzną to sprawdzony podaurnek, gwarantujący zachwyt i zadowolenie z prezentu. Podaruj bliskiej osobie niezapomniane emocje i spełnij jej marzenia! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Zabierz ze sobą stroje i dodatki, które lubisz - stylista pomoże stworzyć z nich ciekawe kreacje.

Czas trwania

4 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

W studiu Obdarowanym opiekuje się profesjonalny fotograf - wizażystka - fryzjerka. Obdarowana Pani będzie miała wykonany profesjonalny makijaż fotograficzny. W ramach prezentu w czasie sesji porady stylistki-fotografa pomogą w dobraniu odpowiednich 3 różnych stylizacji z ubrań, które przynoszą sami. Sesja obejmuje spotkanie w studiu lub plenerze. Po sesji otrzymują zdjęcia-miniaturki mailem do wybrania i gotowe będą wysłane przez internet do pobrania lub na życzenie nagrane na płycie CD w ilości 30 zdjęć obrobionych graficznie i 3 zdjęcia przed metamorfozą.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.