Sesja Fotograficzna "Metamorfoza" | Poznań

0.0 0 Opinie

Sesja Fotograficzna "Metamorfoza" | Poznań


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

999,00 zł

999,00 zł

O prezencie

Idealnie dobrana stylizacja, podkreślające ją dodatki, piękna fryzura i makijaż, a to wszystko uwiecznione przez zawodowego fotografa. Poczuj się jak modelka na profesjonalnej sesji zdjęciowej. Na planie zaopiekują się Tobą specjaliści. Podkreślą Twój charakter, oryginalną urodę i razem stworzycie niesamowite przeżycia, które zostaną z Tobą na zawsze w postaci zniewalających zdjęć. Sesja fotograficzna „Metamorfoza” to świetny prezent dla każdej kobiety, która chce poczuć się wyjątkowo.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje udział w profesjonalnej sesji fotograficznej "Metamorfoza", podczas której zostanie wykonany profesjonalny makijaż fotograficzny oraz będzie można skorzystać z porad doświadczonej stylistki. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

W jakiej formie otrzymam zdjęcia?
Zdjęcia zostaną wysłane internetowo (gotowe do pobrania) lub na życzenie mogą zostać nagrane na płycie CD. Otrzymasz około 30 zdjęć obrobionych graficznie i 3 zdjęcia wykonane przed metamorfozą.

Gdzie odbywa się sesja fotograficzna?
Sesja odbywa się w studiu lub w plenerze na terenie Poznania.

Ile czasu potrwa sesja zdjęciowa?
Profesjonalna sesja fotograficzna potrwa około 4 godziny.

Sesja Fotograficzna "Metamorfoza" | Poznań
to idealny podarunek z okazji dnia kobiet, urodzin lub na wieczór panieński. Gwarantuje zachwyt i niezapomniane przeżycia. Spełnij marzenia bliskiej osoby i spraw, że poczuje się wyjątkowo.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Zabierz ze sobą stroje i dodatki, które lubisz - stylista pomoże stworzyć z nich ciekawe kreacje.

Czas trwania

4 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby. Obdarowana spędzi około 4 godziny z profesjonalistami, którzy zadbają o dobór stworzonej przez nich 3 stylizacji, makijaż oraz fryzurę. Sesja zdjęciowa wykonana przez zawodowego fotografa może odbyć się w plenerze lub studiu fotograficznym. Po sesji zostaną przesłane mailem zdjęcia-miniaturki do wybrania, a następnie gotowe będą wysłane przez Internet w wersji do pobrania lub na życzenie nagrane na płycie CD w ilości 30 zdjęć obrobionych graficznie i 3 zdjęcia przed metamorfozą


Sprawdź na mapie


Realizacja

Studio Paulina Lupa

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.