(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Sesja Fotograficzna "Metamorfoza" | Poznań

0.0 0 Opinii

Sesja Fotograficzna "Metamorfoza" | Poznań


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1199,00 zł

1199,00 zł

O prezencie

Idealnie dobrana stylizacja, podkreślające ją dodatki, piękna fryzura i makijaż, a to wszystko uwiecznione przez zawodowego fotografa. Poczuj się jak modelka na profesjonalnej sesji zdjęciowej. Na planie zaopiekują się Tobą specjaliści. Podkreślą Twój charakter, oryginalną urodę i razem stworzycie niesamowite przeżycia, które zostaną z Tobą na zawsze w postaci zniewalających zdjęć. Sesja fotograficzna „Metamorfoza” to świetny prezent dla każdej kobiety, która chce poczuć się wyjątkowo.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje udział w profesjonalnej sesji fotograficznej "Metamorfoza", podczas której zostanie wykonany profesjonalny makijaż fotograficzny oraz będzie można skorzystać z porad doświadczonej stylistki. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

W jakiej formie otrzymam zdjęcia?
Zdjęcia zostaną wysłane internetowo (gotowe do pobrania) lub na życzenie mogą zostać nagrane na płycie CD. Otrzymasz około 30 zdjęć obrobionych graficznie i 3 zdjęcia wykonane przed metamorfozą.

Gdzie odbywa się sesja fotograficzna?
Sesja odbywa się w studiu lub w plenerze na terenie Poznania.

Ile czasu potrwa sesja zdjęciowa?
Profesjonalna sesja fotograficzna potrwa około 4 godziny.

Sesja Fotograficzna "Metamorfoza" | Poznań
to idealny podarunek z okazji dnia kobiet, urodzin lub na wieczór panieński. Gwarantuje zachwyt i niezapomniane przeżycia. Spełnij marzenia bliskiej osoby i spraw, że poczuje się wyjątkowo.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Zabierz ze sobą stroje i dodatki, które lubisz - stylista pomoże stworzyć z nich ciekawe kreacje.

Czas trwania

4 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Obdarowana spędzi około 4 godziny z profesjonalistami, którzy zadbają o dobór stworzonej przez nich 5 stylizacji, makijaż oraz fryzurę. Sesja zdjęciowa wykonana przez zawodowego fotografa może odbyć się w plenerze lub studiu fotograficznym. Po sesji zostaną przesłane mailem zdjęcia-miniaturki do wybrania, a następnie gotowe będą wysłane przez Internet w wersji do pobrania lub na życzenie nagrane na płycie CD w ilości 30 zdjęć obrobionych graficznie i 3 zdjęcia przed metamorfozą


Sprawdź na mapie


Realizacja

Studio Paulina Lupa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.