JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Sesja Fotograficzna "Zakochani" | Poznań

Sesja Fotograficzna "Zakochani" | Poznań


Poznań
2 os.

550 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
550 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Sesja fotograficzna dla zakochanych to rewelacyjne przeżycie, które zostanie z Wami na lata. Zatrzymajcie chwile dzięki profesjonalnym zdjęciom. Zawodowy fotograf zadba o to, aby ta sesja była czystą przyjemnością i wykona zdjęcia z Wami w roli głównej. Wspólna sesja fotograficzna będzie niezapomnianą przygodą, a zdjęcia pozostaną wspaniałą pamiątką na całe życie. Pokażcie swoją miłość przed obiektywem - Sesja Fotograficzna "Zakochani" w Poznaniu będzie świetną zabawą, która zapewni niezwykłe emocje!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje profesjonalną sesję zdjęciową, która przeznaczona jest dla dwóch osób.

Jak będzie wyglądała sesja? 
Sesja odbędzie się w studiu lub w plenerze. Obdarowana Pani otrzyma profesjonalny makijaż, a podczas sesji stylistka pomoże wybrać dwie różne stylizacje, spośród ubrań, które przyniosą obdarowani.

Ile czasu potrwa sesja fotograficzna?
Sesja Zdjęciowa dla Zakochanych potrwa około 2 godzin.

Ile zdjęć otrzymamy?
Po sesji otrzymają zdjęcia-miniaturki mailem do samodzielnego wybrania (gotowe będą wysłane przez internet do samodzielnego pobrania lub na życzenie nagrane na płycie CD) w ilości 20 zdjęć obrobionych graficznie.

Sesja fotograficzna „Zakochani” | Poznań to pomysłowy prezent dla pary z okazji rocznicy, ślubu czy urodzin ukochanej osoby. Fotograf zadba o dobrą atmosferę na planie i wyjątkowe zdjęcia, które będą najlepszą pamiątką.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację prezentu w plenerze (decyzje podejmuje wykonawca). W takim wypadku sesja odbywa się w studiu.

Informacje dodatkowe

Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób (pary). Sesja obejmuje spotkanie z fotografem w studiu lub plenerze. Obdarowanymi opiekuje się zawodowy fotograf oraz wizażystka. Obdarowana Pani będzie miała wykonany profesjonalny makijaż fotograficzny. W ramach prezentu w czasie sesji porady stylistki-fotografa pomogą w dobraniu odpowiednich 2 różnych stylizacji z ubrań Obdarowanych, które przynoszą ze sobą. Po sesji otrzymają zdjęcia-miniaturki mailem do samodzielnego wybrania i gotowe będą wysłane internetowo z linkiem do pobrania lub na życzenie zostaną nagrane na płycie CD w liczbie 20 zdjęć obrobionych graficznie.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.