JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Sesja Fotograficzna "Zakochani" | Poznań

Sesja Fotograficzna "Zakochani" | Poznań


Poznań
2 os.

550 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
550 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Sesja fotograficzna dla zakochanych to rewelacyjne przeżycie, które zostanie z Wami na lata. Zatrzymajcie chwile dzięki profesjonalnym zdjęciom. Zawodowy fotograf zadba o to, aby ta sesja była czystą przyjemnością i wykona zdjęcia z Wami w roli głównej. Wspólna sesja fotograficzna będzie niezapomnianą przygodą, a zdjęcia pozostaną wspaniałą pamiątką na całe życie.

Sesja Fotograficzna "Zakochani" to świetny pomysł na prezent na Walentynki dla Niej. Taki upominek wywoła uśmiech na twarzy każdej kobiety. Możecie być pewni, że ukochana osoba będzie zaskoczona prezentem w formie przeżycia. Przejrzyjcie nasz katalog marzeń i sprawdźcie nasze inne pomysły na super prezent.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację prezentu w plenerze (decyzje podejmuje wykonawca). W takim wypadku sesja odbywa się w studiu.

Informacje dodatkowe

Sesja obejmuje spotkanie z fotografem w studiu lub plenerze. Obdarowanymi opiekuje się profesjonalny fotograf - wizażystka. Obdarowana Pani będzie miała wykonany profesjonalny makijaż fotograficzny. W ramach prezentu w czasie sesji porady stylistki-fotografa pomogą w dobraniu odpowiednich 2 różnych stylizacji z ubrań Obdarowanych, które przynoszą sobie sami. Po sesji otrzymają zdjęcia-miniaturki mailem do samodzielnego wybrania i gotowe będą wysłane przez internet do samodzielnego pobrania lub na życzenie nagrane na płycie CD w ilości 20 zdjęć obrobionych graficznie.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.