Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Sesja Fotograficzna "Zakochani" | Poznań

0.0 0 Opinii

Sesja Fotograficzna "Zakochani" | Poznań


Poznań
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1199,00 zł

1199,00 zł

O prezencie

Sesja fotograficzna dla zakochanych to rewelacyjne przeżycie, które zostanie z Wami na lata. Zatrzymajcie chwile dzięki profesjonalnym zdjęciom. Zawodowy fotograf zadba o to, aby ta sesja była czystą przyjemnością i wykona zdjęcia z Wami w roli głównej. Wspólna sesja fotograficzna będzie niezapomnianą przygodą, a zdjęcia pozostaną wspaniałą pamiątką na całe życie. Pokażcie swoją miłość przed obiektywem - Sesja Fotograficzna "Zakochani" w Poznaniu będzie świetną zabawą, która zapewni niezwykłe emocje!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje profesjonalną sesję zdjęciową, która przeznaczona jest dla dwóch osób.

Jak będzie wyglądała sesja? 
Sesja odbędzie się w studiu lub w plenerze. Obdarowana Pani otrzyma profesjonalny makijaż, a podczas sesji stylistka pomoże wybrać dwie różne stylizacje, spośród ubrań, które przyniosą obdarowani.

Ile czasu potrwa sesja fotograficzna?
Sesja Zdjęciowa dla Zakochanych potrwa około 3 godziny.

Ile zdjęć otrzymamy?
Po sesji otrzymają zdjęcia-miniaturki mailem do samodzielnego wybrania (gotowe będą wysłane przez internet do samodzielnego pobrania lub na życzenie nagrane na płycie CD) w ilości 20 zdjęć obrobionych graficznie.

Sesja fotograficzna „Zakochani” | Poznań to pomysłowy prezent dla pary z okazji rocznicy, ślubu czy urodzin ukochanej osoby. Fotograf zadba o dobrą atmosferę na planie i wyjątkowe zdjęcia, które będą najlepszą pamiątką.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

3 godziny.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację prezentu w plenerze (decyzje podejmuje wykonawca). W takim wypadku sesja odbywa się w studiu.

Ważne informacje

Sesja obejmuje spotkanie z fotografem w studiu lub plenerze. Obdarowanymi opiekuje się zawodowy fotograf oraz wizażystka. Obdarowana Pani będzie miała wykonany profesjonalny makijaż fotograficzny. W ramach prezentu w czasie sesji porady stylistki-fotografa pomogą w dobraniu odpowiednich 3 różnych stylizacji z ubrań Obdarowanych, które przynoszą ze sobą. Po sesji otrzymają zdjęcia-miniaturki mailem do samodzielnego wybrania i gotowe będą wysłane internetowo z linkiem do pobrania lub na życzenie zostaną nagrane na płycie CD w liczbie 20 zdjęć obrobionych graficznie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Studio Paulina Lupa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje