Sesja Fotograficzna "Będę Mamą" | Poznań

0.0 0 Opinii

Sesja Fotograficzna "Będę Mamą" | Poznań


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

499,00 zł

499,00 zł

O prezencie

Ciąża to bardzo wyjątkowy czas dla każdej kobiety. Profesjonalny fotograf i stylistki pomogą Ci zatrzymać czas i stworzą dla Ciebie wspaniałą pamiątkę, którą będziesz mogła potem podarować dziecku. Sesja Fotograficzna "Będę Mamą" w Poznaniu to niezwykła okazja, by zatrzymać okres oczekiwania na macierzyństwo. Cudowne zdjęcia będą stanowiły niezwykłą pamiątkę, która zostanie z Tobą na całe życie i już zawsze będzie przypominała o tej niezwykłej ekscytacji, odczuwanej podczas czekania, aż na świecie pojawi się maluszek! 

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje profesjonalną sesję fotograficzną, przeznaczoną dla kobiety w ciąży.

Gdzie odbywa się sesja zdjęciowa?
Sesja fotograficzna może odbyć się w: studiu, plenerze lub domu osoby obdarowanej.

Jak będzie wyglądała sesja fotograficzna?
Podczas sesji zdjęciowej, oprócz fotografa, będzie obecna również wizażystka oraz fryzjerka, której zadaniem będzie wykonanie profesjonalnego makijażu fotograficznego. Spośród Twoich ubrań zostaną wybrane odpowiednie stylizacje, zapewniając Ci tym samym komfort i piękny wygląd.

Ile czasu potrwa sesja zdjęciowa?
Sesja Fotograficzna "Będę Mamą" potrwa około 1-2 godziny.

Co otrzymam po sesji?
Po sesji przyjdzie do Ciebie wiadomoś e-mail, w której znajdować się będą zdjęcia-miniaturki, spośród których wybierzesz te, które podobają Ci się najbardziej. 10 z nich zostanie poddanych profesjonalnej obróbce graficznej i zostaną wysłane do Ciebie (na płycie CD lub przez internet, w postaci gotowe linku do ich pobrania).

Sesja Fotograficzna "Będę Mamą" | Poznań sprawdzi się jako prezent dla przyszłej Mamy. Wspaniałe fotografie, które wykona profesjonalny fotograf, będą stanowiły niezwykłą pamiątkę na całe życie i już zawsze będą przypominać o cudownym okresie oczekiwania!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1-2 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

W studiu Obdarowanymi opiekuje się profesjonalny fotograf - wizażystka - fryzjerka. Sesja Fotograficzna obejmuje spotkanie w studiu, plenerze lub domu w Poznaniu. Osoby obdarowane będą miały wykonany profesjonalny makijaż fotograficzny. W ramach prezentu w czasie sesji porady stylistki-fotografa pomogą w dobraniu odpowiedniej stylizacji z ubrań, które przynoszą Obdarowani. Po sesji otrzymają zdjęcia-miniaturki mailem do wybrania i gotowe zdjęcia zostaną wysłane przez internet do pobrania lub na życzenie nagrane na płycie CD w ilości 10 zdjęć obrobionych graficznie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Studio Paulina Lupa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.