Sesja Fotograficzna "Poczuj się Piękna" w Poznaniu

0.0 0 Opinie

Sesja Fotograficzna "Poczuj się Piękna" w Poznaniu


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1499,00 zł

1499,00 zł

O prezencie

Zastanawiasz się nad zmianą wizerunku?! Sesja Fotograficzna Jesteś Piękna w dwóch różnych stylizacjach z udziałem wizażysty, fryzjera da Ci okazję zobaczyć się w nowym wcieleniu, a profesjonalny fotograf uwieczni tę niezwykłą przemianę na zdjęciach.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

8 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację prezentu w plenerze (decyzje podejmuje wykonawca). W takim wypadku sesja odbywa się w studiu.

Ważne informacje

W ramach prezentu wykonywana jest pełna metamorfoza – zmiana fryzury w profesjonalnym i modnym salonie fryzjerskim – cięcie, czesanie, koloryzacja. W studio osobą obdarowaną opiekuje się fryzjerka-fotograf (zmiana fryzur w trakcie sesji), profesjonalny fotograf oraz wizażystka. Odbędą się konsultacje ze stylistką - analiza sylwetki i kolorystyczna i wykonany zostanie fotograficzny makijaż, a stroje do 3 stylizacji dobierane przez stylistkę na bazie ubrań przywiezionych na sesję przez osobę obdarowaną. Po sesji osoba obdarowana otrzymuje zdjęcia-miniaturki mailem do samodzielnego wybrania. Gotowe zdjęcia będą wysłane przez Internet do pobrania lub na życzenie nagrane na płycie CD (w tym 30 wybranych zdjęć będzie obrobionych graficznie).


Sprawdź na mapie


Realizacja

Studio Paulina Lupa

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.