JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Sesja Fotograficzna "Kobiecy Akt" w Poznaniu

Sesja Fotograficzna "Kobiecy Akt" w Poznaniu


Poznań
1 os.

700 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
700 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Uwolnij siebie, odkryj to, co w Tobie najlepsze. Profesjonalna sesja zdjęciowa w bieliźnie lub bez... to niesamowite przeżycie... Teraz masz okazję wziąć udział w sesji fotograficznej i spojrzeć na swoje ciało z innej perspektywy. Zobacz piękno swojego ciała, którego wcześniej nie widziałaś i uchwyć jego piękno. Pokaż swoją zmysłowość, a kto wie, może będzie można niedługo Cię zobaczyć na okładkach gazet? Pokaż swoją kobiecość podczas Sesji Fotograficznej "Kobiecy Akt" w Poznaniu i przeżyj niezapomnianą przygodę przed obiektywem profesjonalnej fotografki!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje sensualną sesję fotograficzną "Kobiecy Akt", przeznaczoną dla jednej osoby.

Jak będzie wyglądała sesja zdjęciowa?
Sesja odbędzie się w studiu, plenerze lub w domu osoby obdarowanej. W ramach sesji fotograficznej kobieta będzie miała wykonany profesjonalny makijaż fotograficzny, a sama sesja odbędzie się w 2 różnych scenografiach.

Ile czasu potrwa sesja fotograficzna?
Profesjonalna Sesja Zdjęciowa dla kobiet potrwa około 3 godziny.

Ile zdjęć otrzymam?
Po sesji otrzymasz maila, który będzie zawierał zdjęcia-minitaurki, spośród których wybierzesz 20, które zostaną poddane profesjonalnej obróbce graficznej. Zostaną one wysłane do Ciebie w postaci gotowego linku do pobrania bądź nagrane na płycie CD (lub innym nośniku danych).

Sesja Fotograficzna "Kobiecy Akt" | Poznań sprawdzi się jako
Sesja Fotograficzna to oryginalny podarunek na Walentynki dzieki czemu możesz podarować niezwykłe emocje i spełnić marzenia kobiety o wspaniałej, zmysłowej sesji zdjęciowej!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Dowolny.

Czas trwania

3 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Sesja odbywa się w studiu. Na życzenie Obdarowanej może odbyć się w plenerze.

Informacje dodatkowe

W studiu Obdarowaną opiekuje się profesjonalny fotograf - wizażystka - fryzjerka. Sesja Fotograficzna obejmuje spotkanie w studiu, plenerze lub domu w Poznaniu. Pani będzie miała wykonany profesjonalny makijaż fotograficzny. W ramach prezentu w czasie sesji Obdarowana będzie miała zdjęcia w 2 różnych scenografiach. Po sesji otrzymuje zdjęcia-miniaturki mailem do wybrania i gotowe zostaną wysłane przez internet do samodzielnego pobrania lub na życzenie nagrane na płycie CD w ilości 20 zdjęć obrobionych graficznie.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.