JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Sesja Fotograficzna "Kobiecy Akt" w Poznaniu

Sesja Fotograficzna "Kobiecy Akt" w Poznaniu


Poznań
1 os.

700 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
700 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Poczuj się niezwykle zmysłowo i kobieco. Weź udział w sesji fotograficznej, dzięki której nabierzesz pewności siebie i spojrzysz na siebie z innej perspektywy. Fotograf zadba o Twój komfort i przedstawi Twoje ciało w przepiękny sposób na fotografiach – aktach. Na zdjęciach możesz być w bieliźnie lub też bez. Ta wyjątkowa przygoda pomoże Ci oswoić się z obiektywem, ale także otworzyć się na nowe przeżycia.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje sensualną sesję fotograficzną "Kobiecy Akt" przeznaczoną dla jednej osoby.

Jak będzie wyglądała sesja zdjęciowa?
Sesja odbędzie się w studiu, plenerze lub w domu osoby obdarowanej na terenie Poznania. W ramach sesji fotograficznej kobieta będzie miała wykonany profesjonalny makijaż fotograficzny, a sama sesja odbędzie się w 2 różnych scenografiach.

Ile czasu potrwa sesja fotograficzna?
Profesjonalna sesja zdjęciowa potrwa około 3 godziny.

Ile zdjęć otrzymam?
Po sesji otrzymasz maila, który będzie zawierał zdjęcia-miniaturki, spośród których wybierzesz 20, które zostaną poddane profesjonalnej obróbce graficznej. Zostaną one wysłane do Ciebie w postaci gotowego linku do pobrania bądź nagrane na płycie CD (lub innym nośniku danych).

Sesja fotograficzna „Kobiecy Akt” | Poznań to idealny prezent dla ukochanej lub przyjaciółki z okazji dnia kobiet, walentynek, urodzin czy wieczoru panieńskiego. Sensualna sesja zdjęciowa to unikalne przeżycie, które sprawi, że Obdarowana poczuje się niezwykle zmysłowo.Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Dowolny.

Czas trwania

3 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Sesja odbywa się w studiu. Na życzenie Obdarowanej może odbyć się w plenerze.

Informacje dodatkowe

Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby. Na planie zdjęciowym Obdarowaną zaopiekuje się profesjonalny fotograf - wizażystka - fryzjerka. Sesja Fotograficzna obejmuje spotkanie w studiu, plenerze lub domu w Poznaniu. W ramach prezentu w czasie sesji Obdarowana będzie miała zdjęcia w 2 różnych scenografiach. Po sesji otrzymuje zdjęcia-miniaturki mailem do wybrania i gotowe zostaną wysłane przez Internet do samodzielnego pobrania lub na życzenie mogą zostać nagrane na płycie CD w liczbie 20 zdjęć obrobionych graficznie.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.