JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Sesja Fotograficzna "Kobiecy Akt" w Poznaniu

Sesja Fotograficzna "Kobiecy Akt" w Poznaniu


Poznań
1 os.

700 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
700 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Uwolnij siebie, odkryj to, co w Tobie najlepsze. Profesjonalna sesja zdjęciowa w bieliźnie lub bez... to niesamowite przeżycie... Teraz masz okazję wziąć udział w sesji fotograficznej i spojrzeć na swoje ciało z innej perspektywy. Zobacz piękno swojego ciała, którego wcześniej nie widziałaś i uchwyć jego piękno. Pokaż swoją zmysłowość, a kto wie, może będzie można niedługo Cię zobaczyć na okładkach gazet? Pokaż swoją kobiecość podczas Sesji Fotograficznej "Kobiecy Akt" w Poznaniu i przeżyj niezapomnianą przygodę przed obiektywem profesjonalnej fotografki!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje sensualną sesję fotograficzną "Kobiecy Akt", przeznaczoną dla jednej osoby.

Jak będzie wyglądała sesja zdjęciowa?
Sesja odbędzie się w studiu, plenerze lub w domu osoby obdarowanej. W ramach sesji fotograficznej kobieta będzie miała wykonany profesjonalny makijaż fotograficzny, a sama sesja odbędzie się w 2 różnych scenografiach.

Ile czasu potrwa sesja fotograficzna?
Profesjonalna Sesja Zdjęciowa dla kobiet potrwa około 3 godziny.

Ile zdjęć otrzymam?
Po sesji otrzymasz maila, który będzie zawierał zdjęcia-minitaurki, spośród których wybierzesz 20, które zostaną poddane profesjonalnej obróbce graficznej. Zostaną one wysłane do Ciebie w postaci gotowego linku do pobrania bądź nagrane na płycie CD (lub innym nośniku danych).

Sesja Fotograficzna "Kobiecy Akt" | Poznań sprawdzi się jako:
prezent dla niej, prezent dla koleżanki, prezent na Dzień Kobiet

Szukasz pomysłowego prezentu dla ukochanej? Rozglądasz się za wystrzałowym przeżyciem, które pozwoli wydobyć piękno z Twojej przyjaciółki? Sesja Fotograficzna "Kobiecy Akt" w Poznaniu to niezwykły prezent dla kobiety, która pragnie wykonać wspaniałe zdjęcia, stanowiącę pamiątkę jej piękna. Voucher na kobiecą sesję zdjęciową to oryginalny podarunek na Walentynki lub święta Bożego Narodzenia. Zobacz, jak łatwo podarować niezwykłe emocje i spełnić marzenia kobiety o wspaniałej, zmysłowej sesji zdjęciowej!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Dowolny.

Czas trwania

3 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Sesja odbywa się w studiu. Na życzenie Obdarowanej może odbyć się w plenerze.

Informacje dodatkowe

W studiu Obdarowaną opiekuje się profesjonalny fotograf - wizażystka - fryzjerka. Sesja Fotograficzna obejmuje spotkanie w studiu, plenerze lub domu w Poznaniu. Pani będzie miała wykonany profesjonalny makijaż fotograficzny. W ramach prezentu w czasie sesji Obdarowana będzie miała zdjęcia w 2 różnych scenografiach. Po sesji otrzymuje zdjęcia-miniaturki mailem do wybrania i gotowe zostaną wysłane przez internet do samodzielnego pobrania lub na życzenie nagrane na płycie CD w ilości 20 zdjęć obrobionych graficznie.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.