JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Rodzinna Sesja Fotograficzna | Poznań

Rodzinna Sesja Fotograficzna | Poznań


Poznań
4 os.

700 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
700 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Zatrzymaj w kadrze chwile waszego szczęścia. Poza pamiątką w postaci zdjęć, przeżyjecie fantastyczną przygodę podczas niecodziennej sesji zdjęciowej z zawodowym fotografem. W sesji fotograficznej bierze udział rodzina, rodzice i dzieci. Zdjęcia rodzinne to najpiękniejsza pamiątka, która zostaje na lata. Z pewnością będziecie przeglądać zdjęcia, myśląc czule o spędzonych chwilach razem.

Podaruj niebanalny prezent bliskim. Pomysł na prezent nie przychodzi Ci do głowy? Sesja Fotograficzna sprawdzi się doskonale jako prezent na walentynki dla żony. Zawsze jest dobra okazja, by obdarować ukochaną - podaruj sesje na urodziny lub na Dzień Kobiet i ciesz się radością z prezentu wspólnie z obdarowaną!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Dowolny.

Czas trwania

3 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację prezentu w plenerze (decyzje podejmuje wykonawca). W takim wypadku sesja odbywa się w studiu.

Informacje dodatkowe

W studiu Obdarowanymi opiekuje się profesjonalny fotograf - wizażystka - fryzjerka. Sesja Fotograficzna dla Rodziny obejmuje spotkanie w studiu, plenerze lub domu w Poznaniu. Pani będzie miała wykonany profesjonalny makijaż fotograficzny. W ramach prezentu w czasie sesji porady stylistki-fotografa pomogą w dobraniu odpowiednich 2 różnych stylizacji z ubrań, które przynoszą sami. Po sesji otrzymują zdjęcia-miniaturki mailem do wybrania i gotowe zostaną wysłane przez internet do pobrania lub na życzenie nagrane na płycie CD w ilości 20 zdjęć obrobionych graficznie.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.