JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Rodzinna Sesja Fotograficzna | Poznań

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Rodzinna Sesja Fotograficzna | Poznań

Poznań
4 os.

550 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
550 zł

Zatrzymaj w kadrze chwile waszego szczęścia. Poza pamiątką w postaci zdjęć, przeżyjecie fantastyczną przygodę podczas niecodziennej sesji zdjęciowej z zawodowym fotografem. W sesji fotograficznej bierze udział rodzina, rodzice i dzieci. Zdjęcia rodzinne to napiękniejsza pamiątka, która zostaje na lata. Z pewnością będziecie przeglądać zdjęcia, myśląc czule o spędzonych chwilach razem.

Podaruj niebanalny prezent bliskim. Pomysł na prezent nie przychodzi Ci do głowy? Sesja Fotograficzna sprawdzi się doskonale jako prezent na walentynki dla żony. Zawsze jest dobra okazja, by obdarować ukochaną - podaruj sesje na urodziny lub na Dzień Kobiet i ciesz się radością z prezentu wspólnie z obdarowaną!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Dowolny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację prezentu w plenerze (decyzje podejmuje wykonawca). W takim wypadku sesja odbywa się w studiu.

Informacje dodatkowe

W studiu Obdarowanymi opiekuje się profesjonalny fotograf - wizażystka - fryzjerka. Sesja Fotograficzna dla Rodziny obejmuje spotkanie w studiu, plenerze lub domu. Pani będzie miała wykonany profesjonalny makijaż fotograficzny. W ramach prezentu w czasie sesji porady stylistki-fotografa pomogą w dobraniu odpowiednich 2 różnych stylizacji z ubrań, które przynoszą sami. Po sesji otrzymują zdjęcia-miniaturki mailem do wybrania i gotowe zostaną wysłane przez internet do pobrania lub na życzenie nagrane na płycie CD w ilości 20 zdjęć obrobionych graficznie.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2277
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Dodaj Opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.