Rodzinna Sesja Fotograficzna | Poznań

0.0 0 Opinie

Rodzinna Sesja Fotograficzna | Poznań


Poznań
4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

899,00 zł

899,00 zł

O prezencie

Zatrzymaj w kadrze chwile waszego szczęścia. Poza pamiątką w postaci zdjęć, przeżyjecie fantastyczną przygodę podczas niecodziennej sesji zdjęciowej z zawodowym fotografem. W sesji fotograficznej bierze udział rodzina, rodzice i dzieci. Zdjęcia rodzinne to najpiękniejsza pamiątka, która zostaje na lata. Z pewnością będziecie przeglądać zdjęcia, myśląc czule o spędzonych chwilach razem.

Zawsze jest dobra okazja, by obdarować ukochaną - podaruj sesje na urodziny lub na Dzień Kobiet i ciesz się radością z prezentu wspólnie z obdarowaną!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Dowolny.

Czas trwania

3 godziny.

Uczestnicy

4 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację prezentu w plenerze (decyzje podejmuje wykonawca). W takim wypadku sesja odbywa się w studiu.

Ważne informacje

W studiu Obdarowanymi opiekuje się profesjonalny fotograf - wizażystka - fryzjerka. Sesja Fotograficzna dla Rodziny obejmuje spotkanie w studiu, plenerze lub domu w Poznaniu. Pani będzie miała wykonany profesjonalny makijaż fotograficzny. W ramach prezentu w czasie sesji porady stylistki-fotografa pomogą w dobraniu odpowiednich 2 różnych stylizacji z ubrań, które przynoszą sami. Po sesji otrzymują zdjęcia-miniaturki mailem do wybrania i gotowe zostaną wysłane przez internet do pobrania lub na życzenie nagrane na płycie CD w ilości 20 zdjęć obrobionych graficznie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Studio Paulina Lupa

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.