Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Strzelnica Feniks

Strzelanie to sport, który poza dostarczaniem dużych dawek emocji, wymaga skupienia, precyzji i koordynacji. W Strzelnicy Feniks pod okiem doświadczonych instruktorów, dzięki pakietowi Poznaj Strzelanie, będziesz mieć okazję wejścia w ten niesamowity, intensywny świat i sprawdzić, czy drzemie w Tobie strzelec wyborowy! Jeśli masz już doświadczenie z bronią, wspaniałą opcją będzie Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie, w ramach którego będziesz mógł przetestować broń różnego rodzaju. Od pistoletu o kalibrze 9mm, po znany z filmów akcji AK-47, potocznie nazywany Kałasznikowem. Trening strzelania to świetna szansa na spędzenie ciekawego popołudnia na nauce nowej umiejętności, która może w przyszłości zamienić się w prawdziwą pasję!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Strzelnica Feniks na Dolnym Śląsku

Odkryj fascynujące miejsce na mapie Dolnego Śląska ulokowane, w aż 3 lokalizacjach! Strzelnica Feniks oferuje swoje usługi w Katowicach, Chorzowie oraz Świdnicy. To zespół profesjonalistów, którzy prowadzą swój biznes z pasją i wielkim zamiłowaniem do tego sportu. Poćwiczysz tu precyzję, dokładność, skupienie i celność, dzięki czemu rozwiniesz swoją uważność, która jest szalenie pożądaną cechą w dzisiejszych czasach. Szeroki wybór broni, rozbudowana infrastruktura, profesjonalna kadra instruktorów i atrakcyjna, militarna atmosfera – to wszystko sprawia, że chce się tam wracać po więcej.

Trzy lokalizacje na Dolnym Śląsku: Strzelnica Feniks

Rozrywka na strzelnicy jest ciekawą formą spędzania czasu z grupą przyjaciół lub drugą połówką. Szeroka oferta pozwala na wybranie odpowiedniej atrakcji w zależności od swoich upodobań oraz stopnia zaawansowania. Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie umożliwia wypróbowanie czterech różnych rodzajów broni, oddając po 15 strzałów z krótkich pistoletów i 10 ze strzelby typu shot gun. Zdefiniuj swój poziom i zdecyduj się na: Poznaj Strzelanie Poziom „Gwardzista”, „Ranger”, a może „Expert”? Sprawdź swoją celność i przeżyj ciekawą przygodę na strzelnicy.

Oryginalna Strzelnica na Dolnym Śląsku

Ciekawą rozrywką jest Trening Kompetencyjny FBI, przeznaczony dla osób, które już postawiły swoje pierwsze kroki na strzelnicy i chcą nauczyć się dodatkowych umiejętności. W tym wypadku strzelanie powiązane jest z ruchem i zmianą postawy. Liczy się tutaj dobra sprawność fizyczna, precyzja oraz szybkość. Profesjonalny instruktor zwraca uwagę na odpowiednią postawę, technikę, a najważniejsze jest trafianie do celu. Trening przeprowadzony jest na zasadzie rywalizacji zadaniowej, w której uczestnicy zbierają punkty. Wczuj się w rolę profesjonalnego agenta federalnego i wyrusz z misją, wykonując z sukcesem maksymalną liczbę zadań!