JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Trening Kompetencyjny FBI Plus | Chorzów | Katowice

Trening Kompetencyjny FBI Plus | Chorzów | Katowice


Chorzów, Katowice
1 os.

449,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
449,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Zawsze imponowało Ci opanowanie i skuteczność działań agentów federalnych? Lubisz emocjonujące rozrywki? Zapraszamy na Trening Kompetencyjny FBI Plus, który dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń! Poczuj się jak człowiek do zadań specjalnych i skorzystaj z wyjątkowego treningu na strzelnicy! Rozwiń swoje umiejętności strzeleckie, a przede wszystkim baw się dobrze podczas tego nietuzinkowego przeżycia!

Co zawiera prezent?

Prezent obejmuje trening kompetencyjny FBI Plus, dla jednej osoby.

Ile czasu trwa trening?
Przeżycie będzie trwało około 90 minut.

Z jakiej broni będę strzelał?
Dynamiczny trening strzelecki odbywa się przy użyciu Glock 17 / HK SFP9, kal. 9 mm. Z pistoletu oddasz aż 100 strzałów, z różnych pozycji.

Trening Kompetencyjny FBI Plus sprawdzi się jako:
prezent dla męża, prezent dla chłopaka, prezent urodzinowy

Szukasz ciekawego przeżycia, które będzie emocjonującym wydarzeniem dla niego? Trening Kompetencyjny Plus to doskonała forma zabawy, która dostarcza również praktycznych umiejętności strzeleckich. Strzelanie dynamiczne to gwarancja niezapomnianych przeżyć na strzelnicy, więc z łatwością sprawdzi się jako podarunek dla męża, chłopaka lub ojca! Będzie również doskonałym upominkiem świątecznym lub z okazji Dnia Chłopaka


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Chorzów, Katowice

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów.

Czas trwania

ok. 1,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana. W przypadku osób niepełnoletnich możliwa jest obecność opiekuna prawnego.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje trening strzelania dynamicznego. Strzelanie odbywa się z pistoletu Glock 17 / HK SFP9, kal. 9 mm (100 sztuk amunicji). Należy zabrać ze sobą dowód osobisty lub paszport. Minimalny wiek uczestnika wynosi 12 lat. W przypadku osób poniżej 18 roku życia wymagana zgoda i obecność opiekuna prawnego podczas realizacji.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.