Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie | Chorzów | Katowice

0.0 0 Opinie

Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie | Chorzów | Katowice


Chorzów, Katowice
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

279,99 zł

279,99 zł

O prezencie

Dźwięk ładowania magazynku, niespodziewane wybuchy i setki łusek karabinów maszynowych... Filmy sensacyjne to z pewnością najbardziej ekscytujące kino dzisiejszych czasów. Fascynują Cię porządne sceny akcji? Pora wstać z fotela i na własnej skórze poczuć dreszcz wystrzałowych emocji! Przed Tobą niezwykła przygoda na strzelnicy, która przybliży Ci świat Jamesa Bonda i Johna Rambo. Czy wykażesz się wystarczającą celnością, by trafić do celu? Broń w dłoń i do boju!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje strzelanie z czterech różnych broni do tarczy dla jednej osoby.

Z jakich broni będę strzelać ile strzałów mam do wykorzystania?
Przed Tobą:
-15 strzałów z pistoletu 9mm
-15 strzałów z pistoletu sportowego S&W .22lr
-15 strzałów z AK-47
-10 strzałów ze strzelby gładkolufowej typu shot gun.

Pistolety do wyboru: Glock 17, Walther P99, H&K SFP9, TT wz. 33, CZ 52,

Czy będzie mi towarzyszyć doświadczona osoba?
Oczywiście! Przez cały czas trwania przeżycia, będzie towarzyszył Ci zawodowy instruktor, który zadba o Twoje bezpieczeństwo i pokaże Ci, jak używać broni.

Jak się ubrać na realizację?
Ubiór powinien być swobodny. Nie sprawdzą się ubrania, które są zbyt luźne. Najlepszym rozwiązaniem będzie strój sportowy oraz buty na płaskiej podeszwie.

Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie sprawdzi się jako:
prezent dla męża, podarunek dla taty, prezent dla szefa

Szukasz prezentu dla męża, który uwielbia ekscytujące wyzwania? Podaruj mu voucher na strzelnicę i zapewnij moc wrażeń, jakie na długo zapadną mu w pamięć! Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie to także doskonały wybór na prezent dla taty, jak i szefa. Taka przygoda to oryginalny pomysł na podarunek dla każdego miłośnika kina akcji!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Chorzów, Katowice

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów.

Czas trwania

ok. 60 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana. W przypadku osób niepełnoletnich możliwa jest obecność opiekuna prawnego.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent obejmuje strzelanie do tarczy z czterech różnych broni (15 strzałów z pistoletu 9mm,15 strzałów z pistoletu sportowego S&W .22lr. 15 strzałów z AK-47, 10 strzałów ze strzelby gładkolufowej typu shot gun) dla jednej osoby. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty lub paszport. Minimalny wiek uczestnika wynosi 12 lat. W przypadku osób poniżej 18 roku życia wymagana zgoda i obecność opiekuna prawnego podczas realizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

STRZELNICA FENIKS

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Aleksander P.

Super strzelanie. Naprawdę pełen profesjonalizm i mega uprzejme podejście do klienta. Było z czego i jak postrzelać. A ze byłem na kilku strzelnicach to mam porównanie. Instruktor kulturalny i profesjonalny.

Rafał K.

Podobało mi się. Miły instruktor.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.