Strzelanie Bojowe z Karabinu AR-15 | Chorzów | Katowice

0.0 0 Opinie

Strzelanie Bojowe z Karabinu AR-15 | Chorzów | Katowice


Chorzów, Katowice
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

149,99 zł

149,99 zł

O prezencie

Kręci Cię militarny klimat? Łap za najpopularniejszą broń Stanów Zjednoczonych i poczuj się jak jeden z żołnierzy United States Armed Forces! Przed Tobą wystrzałowa przygoda na strzelnicy, podczas której przeżyjesz moc wrażeń i nabierzesz nowych umiejętności strzeleckich. Przekonaj się, czy potrafisz wykazać się wystarczającą celnością i spróbuj swoich sił w wyzwaniu, które przyniesie Ci wiele satysfakcji!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje strzelanie do tarczy z karabinu AR-15 dla jednej osoby.

Z jakiej broni będę strzelać ile strzałów mam do wykorzystania?
Do oddania masz 20 strzałów karabinem M16 / M4 / Stag Arms 8T.

Czy będzie mi towarzyszyć doświadczona osoba?
Oczywiście! Przez cały czas trwania przeżycia, będzie towarzyszył Ci zawodowy instruktor, który zadba o Twoje bezpieczeństwo i pokaże Ci, jak używać broni.

Strzelanie Bojowe z Karabinu AR-15 sprawdzi się jako:
prezent urodzinowy, prezent dla kolegi, podarunek dla szefa

Oryginalny prezent urodzinowy? Voucher na strzelnicę to doskonały wybór na prezent dla mężczyzny, który lubi militarne klimaty. Postaw na przeżycie, które wywoła wiele radości i pozwoli mu poczuć się, niczym amerykański żołnierz. Strzelanie Bojowe z Karabinu AR-15 będzie świetnym podarunkiem dla kolegi, jak i niebanalnym podarunkiem dla szefa.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Chorzów, Katowice

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów.

Czas trwania

ok. 45 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana. W przypadku osób niepełnoletnich możliwa jest obecność opiekuna prawnego.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje strzelanie do tarczy (20 strzałów) z karabinu AR-15 dla jednej osoby. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty lub paszport. Minimalny wiek uczestnika wynosi 12 lat. W przypadku osób poniżej 18 roku życia wymagana zgoda i obecność opiekuna prawnego podczas realizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

STRZELNICA FENIKS

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.