(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Strzelanie Bojowe z Karabinu Kałasznikow | Katowice | Piekary Śląskie

0.0 0 Opinii

Strzelanie Bojowe z Karabinu Kałasznikow | Katowice | Piekary Śląskie


Katowice, Piekary Śląskie
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

173,99 zł

173,99 zł

O prezencie

Pasjonują Cię militaria i chętnie podejmujesz nowe wyzwania? Oto strzał w dziesiątkę! Najsłynniejszy karabin, który zawładnął nie jedną armią i zmienił świat, jest teraz w zasięgu Twoich dłoni. Przed Tobą bliskie spotkanie z legendarnym Kałasznikowem, który przygotuje Ci porcję ekstremalnych emocji. Lęk, ekscytacja, a może adrenalina? Poczuj ciężar broni, z której giną miliony ludzi i sprawdź, czy odważysz się pociągnąć za spust!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje strzelanie do tarczy z karabinu Kałasznikow (20 strzałów) dla jednej osoby.

Czym charakteryzuje się Kałasznikow?
Broń jest prosta w obsłudze i stosunkowo tania w produkcji, co przekłada się na jej masowe wykorzystywanie. Ponadto, Kałasznikow słynie z nadzwyczajnej trwałości i niezawodności. Doskonale sprawdza się w dystansach poniżej 300 metrów.

Czy będzie mi towarzyszyć doświadczona osoba?
Oczywiście! Przez cały czas trwania przeżycia, będzie towarzyszył Ci zawodowy instruktor, który zadba o Twoje bezpieczeństwo i pokaże Ci, jak używać broni.

Na czym polega rola instruktora?
Instruktor czuwa nad bezpiecznym przebiegiem strzelań, omawia wyniki na tarczy, poprawia chwyt i postawę, wydaje komendy rozpoczęcia i zakończenia strzelań.

Jak się ubrać na realizację?
Ubiór powinien być swobodny. Nie sprawdzą się ubrania, które są zbyt luźne. Najlepszym rozwiązaniem będzie strój sportowy oraz buty na płaskiej podeszwie.

Strzelanie Bojowe z Karabinu Kałasznikow sprawdzi się jako:
prezent dla niego, podarunek dla brata, prezent dla męża

Szukasz prezentu dla fana militariów? Zapomnij o wojskowych akcesoriach i postaw na przeżycie, które wyzwoli wiele emocji! Strzelanie Bojowe z Karabinu Kałasznikow to świetny wybór na prezent urodzinowy dla brata, jak i podarunek dla męża. Wybierz oryginalny voucher i zaimponuj upominkiem, który wyróżni się na tle innych!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice, Piekary Śląskie

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów.

Czas trwania

ok. 45 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent obejmuje strzelanie do tarczy z karabinu Kałasznikow (20 strzałów). Należy zabrać ze sobą dowód osobisty lub paszport. Minimalny wiek uczestnika wynosi 12 lat. W przypadku osób poniżej 18 roku życia wymagana zgoda i obecność opiekuna prawnego podczas realizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

STRZELNICA FENIKS

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje