Trening Kompetencyjny FBI Standard | Chorzów | Katowice

0.0 0 Opinie

Trening Kompetencyjny FBI Standard | Chorzów | Katowice


Chorzów, Katowice
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

249,99 zł

249,99 zł

O prezencie

Strzelnica to Twoje miejsce na ziemi? Uważasz, że nie ma lepszego sposobu na odprężenie i chciałbyś rozwijać się w tym kierunku? Zapraszamy na Trening Kompetencyjny FBI Standard! Rozwiń swoje umiejętności strzeleckie, dzięki współpracy z doświadczonym instruktorem! Poczuj się jak prawdziwy agent federalny i zobacz czy trafiasz do celu z podobną skutecznością! Strzelanie dynamiczne, które czeka na Ciebie, jest bardzo ciekawym sposobem na spędzenie wolnego czasu i doskonałą zabawą!

Co zawiera prezent?

Prezent obejmuje trening strzelania dynamicznego.

Ile czasu trwa przeżycie?
Przeżycie będzie trwało około 90 minut.

Z jakiego pistoletu będę strzelał?
Strzelanie odbywa się z pistoletu CZ P-09, kaliber 22 LR. Do dyspozycji masz 100 nabojów.

Trening Kompetencyjny FBI Standard sprawdzi się jako:
prezent dla mężczyzny, prezent na Dzień Chłopaka, prezent na Dzień Ojca

Szukasz ciekawego pomysłu na prezent dla taty? Może rozglądasz się za rozrywką dla fana strzelania? Trening Kompetencyjny FBI Standard to doskonała forma zabawy, połączona ze zdobywaniem praktycznych umiejętności strzeleckich. Świetnie sprawdzi się jako podarunek z okazji urodzin lub imienin! Fantastyczne przeżycie zarówno dla męża lub narzeczonego, jak i dziewczyny!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Chorzów, Katowice

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów.

Czas trwania

ok. 1,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana. W przypadku osób niepełnoletnich możliwa jest obecność opiekuna prawnego.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje trening strzelania dynamicznego. Strzelanie odbywa się z pistoletu CZ P-09, kaliber 22 LR (100 sztuk amunicji). Należy zabrać ze sobą dowód osobisty lub paszport. Minimalny wiek uczestnika wynosi 12 lat. W przypadku osób poniżej 18 roku życia wymagana zgoda i obecność opiekuna prawnego podczas realizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

STRZELNICA FENIKS

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.