(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poznaj Strzelanie "Pakiet Standard" | Piekary Śląskie

Nowość
0.0 0 Opinii

Poznaj Strzelanie "Pakiet Standard" | Piekary Śląskie


Piekary Śląskie
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,99 zł

199,99 zł

O prezencie

Poznaj Strzelanie "Pakiet Standard", Piekary Śląskie - Strzelnica Feniks

Wystrzałowa zabawa jest bliżej, niż myślisz! Zanurz się w świecie strzelectwa sportowego i przekonaj, jakie emocje skrywają się podczas trzymania broni w dłoniach. Zapraszamy na Strzelanie "Pakiet Standard" w Piekarach Śląskich, podczas którego samodzielnie skomponujesz swój zestaw broni. Na miejscu otrzymasz 200 zł, dzięki którym wybierzesz liczbę strzałów i broni - to sprawi, że Twoja przygoda będzie niezapomniana. Czas postrzelać!

Poznaj Strzelanie "Pakiet Standard" w Piekarach Śląskich - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Poznaj Strzelanie "Pakiet Standard". Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Co wchodzi w skład przeżycia?
W ramach przeżycia otrzymasz 200 zł do wykorzystania jako środek płatniczy za całość lub część usługi zgodnej z aktualnym cennikiem strzelnicy. Do obowiązkowych opłat należy wynajęcie toru strzeleckiego.

Jakie bronie znajdują się w asortymencie strzelnicy?
Na strzelnicy znajduje się broń w kalibrze od 6mm - 12mm. Są to: pistolety, pistolety maszynowe, rewolwery, karabiny, strzelby gładkolufowe.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Minimalny wiek uczestnika to 12 lat. W przypadku osób poniżej 18 roku życia wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego lub jego obecność podczas realizacji.

Poznaj Strzelanie "Pakiet Standard" - Voucher na prezent

Poznaj Strzelanie "Pakiet Standard" w Piekarach Śląskich to świetna okazja, by dobrze się bawić na profesjonalnej strzelnicy. Voucher fantastycznie pasuje jako pomysł na prezent dla każdego - i osoby, która uwielbia strzelectwo, jak i tej, która wybiera się na strzelnicę po raz pierwszy. Tego typu przeżycie jest gwarancją emocji i dobrej zabawy, więc łatwo sprawdzi się jako atrakcja na każdą okazję. Odkryj, że spełnianie marzeń jest wystrzałowo proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Piekary Śląskie

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 1 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Voucher zapewnia 200 zł do wykorzystania jako środek płatniczy za całość lub część usługi zgodnej z aktualnym cennikiem strzelnicy. Do obowiązkowych opłat należy wynajęcie toru strzeleckiego. Minimalny wiek uczestnika to 12 lat. W przypadku osób poniżej 18 roku życia wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego lub jego obecność podczas realizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

STRZELNICA FENIKS

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje