JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Poznaj Strzelanie dla Dwojga | Chorzów | Katowice

Poznaj Strzelanie dla Dwojga | Chorzów | Katowice


Chorzów, Katowice
2 os.

199,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
199,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Ekscytują Was filmy akcji, a powieści sensacyjne znacie już na pamięć? Pora zejść z kanapy i złapać za prawdziwy pistolet! Przed Wami niezwykła przygoda, która pozwoli Wam wcielić się w rolę ulubionych postaci, a także wyzwoli moc wystrzałowych emocji. Czy przestraszy Was dźwięk wystrzału broni palnej? A może z pistoletem w dłoni poczujecie się jak ryba w wodzie? Załadujcie magazynki i przekonajcie się, kto z Was trafi bliżej celu!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje wejście na strzelnicę dla dwóch osób, 2x 50 naboi kalibru 5,6 mm oraz tarcze.

Z jakiej broni będziemy strzelać?
Do wyboru jest pistolet S&W, 22lr lub karabinek Ruger .22lr, T0z 18 .22lr.

Czy będzie nam towarzyszyć doświadczona osoba?
Oczywiście! Przez cały czas trwania przeżycia, będzie towarzyszył Wam zawodowy instruktor, który zadba o Wasze bezpieczeństwo i pokaże Wam, jak używać broni.

Na czym polega rola instruktora?
Instruktor czuwa nad bezpiecznym przebiegiem strzelań, omawia wyniki na tarczy, poprawia chwyt i postawę, wydaje komendy rozpoczęcia i zakończenia strzelań.

Czy są jakieś przeciwwskazania do realizacji?
Z racji wymaganej stabilności oraz konieczności pewnego chwytu określonego kształtu rękojeści, osoby z chorobami dłoni oraz rąk, nie mogą, w niektórych przypadkach, korzystać z broni. Przeciwwskazaniem są również choroba Parkinsona, zapalenia stawów i uszkodzenia ścięgien dłoni.

Jak się ubrać na realizację?
Ubiór powinien być swobodny. Nie sprawdzą się ubrania, które są zbyt luźne. Najlepszym rozwiązaniem będzie strój sportowy oraz buty na płaskiej podeszwie.

Poznaj strzelanie dla dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent walentynkowy, prezent dla znajomych

Masz już dosyć banalnych podarunków z okazji walentynek? Tym razem zabierz drugą połówkę na strzelnicę! Wspólne uczenie się nowych umiejętności i przeżywanie emocji to ważny element każdego związku. Dlatego voucher na strzelnice to świetny pomysł na prezent dla pary niezależnie od wieku. Wspólny wypad na strzelnicę to również świetna okazja do spędzenia czasu ze znajomymi.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Chorzów, Katowice

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów.

Czas trwania

ok. 45 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane. W przypadku osób niepełnoletnich możliwa jest obecność opiekuna prawnego.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje wejście na strzelnicę dla dwóch osób, 2x 50 naboi kalibru 5,6 mm oraz tarcze. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty lub paszport. Minimalny wiek uczestnika wynosi 12 lat. W przypadku osób poniżej 18 roku życia wymagana zgoda i obecność opiekuna prawnego podczas realizacji.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.